Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 
O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi zdjęcie

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody. Trzeba uważać, aby nie uszkodzić wiertarek. Lepiej jednak używać narzędzi o wysokim stopniu odporności i skoncentrować się na pracy.

Czytaj więcej

 
Oscylacyjne elektronarzędzia wielofunkcyjne – jakie wybrać? zdjęcie

Oscylacyjne elektronarzędzia wielofunkcyjne – jakie wybrać?

Elektronarzędzie do szlifowania, elektronarzędzie do cięcia, skrobania i do wielu innych prac. Kto jest w stanie pomieścić wszystkie te narzędzia w swoim warsztacie? Na szczęście można je zastąpić jednym elektronarzędziem wielofunkcyjnym.

Czytaj więcej

 
Festool Roadshow 2019 Wrocław - Festiwal Elektronarzędzi! zdjęcie

Festool Roadshow 2019 Wrocław - Festiwal Elektronarzędzi!

Festool i Stator zapraszają na wyjątkowe wydarzenie dla branży obróbki drewna, na którym nie może Cię zabraknąć. Do Wrocławia zawita firmowy TIR wyładowany po dach pełną gamą elektronarzędzi Festool, którą będziesz mógł sprawdzić w akcji!

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia i narzędzia - Gdzie kupić? zdjęcie

Elektronarzędzia i narzędzia - Gdzie kupić?

Standardowym wyposażeniem każdego warsztatu czy jest to profesjonalisty czy po prostu hobbystyczne małe przydomowe pomieszczenie są oczywiście porządne elektronarzędzia. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczna praca z elektronarzędziami zdjęcie

Bezpieczna praca z elektronarzędziami

Przestrzeganie zasad bezpiecznego użytkowania narzędzi ma ogromne znacznie zarówno podczas niewielkich prac domowych, jak i bardziej zaawansowanych robót w warsztacie. Od tego czynnika zależy nie tylko jakość wykonywanych prac, ale przede wszystkim zdrowie, a nawet życie operatora. Oto kilka istotnych wskazówek, które uchronią użytkowników elektrosprzętu przed niebezpieczeństwem.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia zasilane powerbankiem? zdjęcie

Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. 

Czytaj więcej

 
Zakupy elektronarzędzi w sieci. Na co zwracać uwagę? zdjęcie

Zakupy elektronarzędzi w sieci. Na co zwracać uwagę?

Odpowiedni sprzęt sprawia, że wykonanie każdej pracy staje się dużo prostszym zadaniem. 

Czytaj więcej

 
Mniej znaczy więcej: nowa gama elektronarzędzi STANLEY FATMAX®10.8 V zdjęcie

Mniej znaczy więcej: nowa gama elektronarzędzi STANLEY FATMAX®10.8 V

STANLEY FATMAX® wprowadza nową gamę urządzeń 10,8 V z dwoma akumulatorami Li-Ion w zestawie. Zakrętarkę, wiertarko-wkrętarkę i wiertarko-wkrętarkę z udarem zaprojektowano zgodnie z potrzebami profesjonalistów. Są niezastąpione w małych przestrzeniach i podczas długiej pracy z rękami uniesionymi nad głową.

Czytaj więcej

 
W jakich miejscach warto kupować elektronarzędzia? zdjęcie

W jakich miejscach warto kupować elektronarzędzia?

Specjalistyczne elektronarzędzia przydatne są nie tylko w sektorze budowlanym i przy obróbce drewna oraz metalu. Korzystanie z nich bywa konieczne również w zakładach produkcyjnych i fabrykach, a nawet w niektórych przydomowych garażach.

Czytaj więcej

 
(Elektro)narzędzia potrzebne w domu i w ogrodzie zdjęcie

(Elektro)narzędzia potrzebne w domu i w ogrodzie

W każdym domostwie potrzebny jest zestaw narzędzi, które umożliwią usuwanie usterek, zaprowadzenie porządku oraz drobne zmiany w wystroju wnętrza. Dowiedz się, bez jakich narzędzi lub elektronarzędzi nie obejdziesz się w domu i w ogrodzie.

Czytaj więcej

 
Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym zdjęcie

Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym

Dla większości zawodowców Internet to główne źródło informacji, ale w przypadku zakupów najpopularniejsze są wciąż tradycyjne kanały - wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Keralla Research wśród użytkowników profesjonalnych elektronarzędzi.  

Czytaj więcej

 
Frezy HSS do elektronarzędzi wielofunkcyjnych / oscylacyjnych zdjęcie

Frezy HSS do elektronarzędzi wielofunkcyjnych / oscylacyjnych

Frezy oscylacyjne zwane również potocznie brzeszczotami oscylacyjnymi znajdują coraz szersze grono swoich zwolenników. Powodem tego stanu rzeczy jest dość duża powszechność tego segmentu elektronarzędzi w ofertach producentów znaczących marek na rynku, a co za tym idzie, także niższa cena tych urządzeń.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia. Jak i gdzie je kupić? zdjęcie

Elektronarzędzia. Jak i gdzie je kupić?

Nim odpowiemy na postawione w tytule pytanie, powinniśmy wyjaśnić, czym w ogóle są elektronarzędzia: są to mianowicie narzędzia, zasilane prądem elektrycznym. Najczęściej wykorzystujemy je podczas prac budowlanych i remontowych.

Czytaj więcej

 

Rynek narzędzi i elektronarzędzi dla firm w Polsce

Coraz więcej profesjonalistów kupuje narzędzia i elektronarzędzia w Internecie. Już prawie 37 proc. badanych firm świadczących usługi budowlane, elektroinstalacyjne oraz serwisowo-warsztatowe, informuje, że korzysta również z zakupów on-line.

Czytaj więcej

 
Produkty norelem pozwalają optymalnie zabezpieczać maszyny i urządzenia zdjęcie

Produkty norelem pozwalają optymalnie zabezpieczać maszyny i urządzenia

Zapewnienie inżynierom możliwości pracy z odpowiednio zabezpieczonymi komponentami ma kluczowe znaczenie dla wydajności maszyn i bezpieczeństwa pracowników. Trzpienie ustalające to popularne produkty wykorzystywane w branży konstrukcyjnej, produkcji oraz budowie maszyn, do zabezpieczania ruchomych elementów w ograniczonych przestrzeniach, przy czym należy podkreślić, że wybór właściwego trzpienia do danej aplikacji ma kluczowe znaczenie. Marcus Schneck, CEO norelem, prezentuje uwarunkowania, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze trzpieni ustalających oraz podkreśla korzyści płynące z ich stosowania.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 417