Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 
Wyniki Konkursu Targowego zdjęcie

Wyniki Konkursu Targowego

Znamy laureatów konkursu towarzyszącego Targom INNOFORM® na najlepsze produkty tj. maszyny, narzędzia, urządzenia obróbcze oraz najnowsze technologie i innowacje targowe! Eksperci oceniali nowoczesność rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, wysoki poziom parametrów eksploatacyjnych, estetykę wykonania, funkcjonalność i korzystne cechy ergonomiczne oraz brak zagrożeń dla środowiska pracy i środowiska naturalnego.

Czytaj więcej

 
Omni3D rozpoczyna sprzedaż w Arabii Saudyjskiej - podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą FDIND zdjęcie

Omni3D rozpoczyna sprzedaż w Arabii Saudyjskiej - podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą FDIND

To dobry początek 2020 roku dla Omni3D - polski producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF, podpisał umowę z pierwszym resellerem w Arabii Saudyjskiej – firmą FDIND Future Dimensions Company. Tym samym Omni3D potwierdza plany rozszerzenia sprzedaży przemysłowych drukarek 3D na nowych rynkach eksportowych.

Czytaj więcej

 
Czwarta Rewolucja Przemysłowa ważna dla polskich przedsiębiorstw – wyniki badania z konferencji „Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia” zdjęcie

Czwarta Rewolucja Przemysłowa ważna dla polskich przedsiębiorstw – wyniki badania z konferencji „Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia”

Dla prawie 95% przedstawicieli polskiego przemysłu, którzy uczestniczyli w konferencji „Innowacje 4.0 – Przyszłość Tworzenia” organizowanej przez Autodesk, idea Czwartej Rewolucji Przemysłowej jest tematem ważnym i istotnym. Jako czynnik determinujący przewagę konkurencyjną przedsiębiorstw, aż dwie trzecie uczestników wskazało innowacyjność.

Czytaj więcej

 
Rekordowa sprzedaż na Targach INNOFORM® zdjęcie

Rekordowa sprzedaż na Targach INNOFORM®

Nie ma drugich takich targów w Polsce, które w jednym miejscu i czasie koncentrowałyby przedstawicieli największych firm branży narzędziowo-przetwórczej. Targi INNOFORM®, które w dniach 3-5 marca po raz czwarty odbędą się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym to fenomen, który nie tylko pomaga wystawcom w promocji produktu i firmy, ale i wpływa korzystnie na rozwój gospodarczy całego regionu

Czytaj więcej

 
Rekordowy wynik zdjęcie

Rekordowy wynik

W konkursie na najbardziej wydajne usuwanie metalu, najnowszy frez spiralny firmy Kennametal zajmuje pierwsze miejsce  

Czytaj więcej

 
Systemy ERP w opinii użytkowników - wyniki badania Epicor zdjęcie

Systemy ERP w opinii użytkowników - wyniki badania Epicor

Najnowsze globalne badanie* firmy Epicor Software Corporation, światowego lidera na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego, ujawnia braki w systemach zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (ERP) powodujące spowolnienie w ich pracy.

Czytaj więcej

 
Oponeo - krajowy lider w sprzedaży opon zdjęcie

Oponeo - krajowy lider w sprzedaży opon

Oponeo.pl jest w posiadaniu 75% w krajowym rynku sprzedaży ogumienia w Internecie.  Według zarządu spółki marżowość, jaka jest osiągana w kraju, jest niższa o kilka-kilkanaście procent, ze względu na większą konkurencję. Obecne poziomy marży na rynku rodzimym są bardzo niskie, a tego nie są w stanie wytrzymać małe i średnie podmioty sprzedające. Model sprzedaży online, którą realizuje Oponeo.pl ma podstawową przewagę w stosunku do tradycyjnego handlu – brak konieczności utrzymywania wysokich stanów zapasów, co jest nie tylko kapitałochłonne ale i kosztochłonne.

Czytaj więcej

 
MesserSchmith nowe wiertła do betonu już dostępne w sprzedaży. zdjęcie

MesserSchmith nowe wiertła do betonu już dostępne w sprzedaży.

Nowe wiertła do betonu MesserSchmith firmy Schmith charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i trwałością.

Czytaj więcej

 
Nowe zestawy wkrętaków Schmith już dostępne w sprzedaży. zdjęcie

Nowe zestawy wkrętaków Schmith już dostępne w sprzedaży.

Schmith Polska S.A. oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi przeznaczonych do użytku przemysłowego oraz domowego.

Czytaj więcej

 
Zwiększanie wydajności energetycznej i osiąganych wyników dzięki rozwiązaniom pomp hydraulicznych z napędem bezstopniowym firmy Eaton zdjęcie

Zwiększanie wydajności energetycznej i osiąganych wyników dzięki rozwiązaniom pomp hydraulicznych z napędem bezstopniowym firmy Eaton

Firma Eaton, specjalizująca się w zarządzaniu energią, dokonuje fuzji swoich możliwości w dziedzinach elektryki i hydrauliki. Może dzięki temu zaoferować producentom maszyn i systemów rozwiązania pomp z napędem bezstopniowym (VSD), które umożliwiają osiągnięcie wyższej wydajności i oszczędności energii nawet do 70 procent — w zależności od cyklu pracy maszyny.

Czytaj więcej

 
FAMUR SA – wyniki finansowe za I kwartał 2013 roku zdjęcie

FAMUR SA – wyniki finansowe za I kwartał 2013 roku

FAMUR SA – wiodący producent maszyn i urządzeń dla górnictwa – osiągnął w pierwszym kwartale 2013 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 330 mln zł.

Czytaj więcej

 
Zjednoczone Emiraty Arabskie zwycięzcami Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018 zdjęcie

Zjednoczone Emiraty Arabskie zwycięzcami Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018

W zakończonych w miniony weekend międzynarodowych zawodach w zarządzaniu łańcuchem dostaw GC SCM TFC 2018 w Mediolanie najwyższą lokatę zajął zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Danone Nutricia Middle East. Polska drużyna Dell Products Poland uzyskała piąty wynik na świecie.

Czytaj więcej

 
Czy produkcja w Twojej firmie jest optymalna? Skąd to wiesz? zdjęcie

Czy produkcja w Twojej firmie jest optymalna? Skąd to wiesz?

Produkcja stanowi jeden z najważniejszych i najbardziej kluczowych elementów wielu firm. Optymalne funkcjonowanie produkcji ma znaczący wpływ na sprzedaż, dystrybucję i ogólne przychody przedsiębiorstwa. Ale jak sprawdzić, czy produkcyjne procesy są optymalne? Czy wystarczy regularna konserwacja, by utrzymać maszyny w dobrym stanie?

Czytaj więcej

 

Rynek narzędzi i elektronarzędzi dla firm w Polsce

Coraz więcej profesjonalistów kupuje narzędzia i elektronarzędzia w Internecie. Już prawie 37 proc. badanych firm świadczących usługi budowlane, elektroinstalacyjne oraz serwisowo-warsztatowe, informuje, że korzysta również z zakupów on-line.

Czytaj więcej

 
Drukarka Up Box już w sprzedaży! zdjęcie

Drukarka Up Box już w sprzedaży!

W ofercie 3D Master pojawiła się długo oczekiwana drukarka 3D z serii UP! firmy Tiertime.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 300