Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 
Młotowiertarki sds. Poradnik zakupowy zdjęcie

Młotowiertarki sds. Poradnik zakupowy

Masze mieszkanie wymaga generalnego remontu. Przystępujemy do pracy. Natrafiamy na nieoczekiwaną przeszkodę w postaci grubej, betonowej ściany. 

Czytaj więcej

 
Szeroki wybór narzędzi stolarskich w sklepie NDAR zdjęcie

Szeroki wybór narzędzi stolarskich w sklepie NDAR

Każdy stolarz czy też zapalony majsterkowicz drewna do wykonywania swojej pracy potrzebuje odpowiednich narzędzi. Istotne jest, aby narzędzia były odpowiednio dobrane do potrzeb oraz umiejętności wykonawcy. Jeżeli nasze projekty oraz aspiracje opierają się na drewnie, potrzebujemy narzędzi wyspecjalizowanych do obróbki drewna.

Czytaj więcej

 
Kup pan wiertarkę zdjęcie

Kup pan wiertarkę

Wiertarka to podstawowy element wyposażenia domu. Składanie mebli, wwiercanie kołków rozporowych, mocowanie półek – bez wiertarki z tymi zadaniami sobie nie poradzimy. O czym warto pamiętać przy zakupie tego sprzętu?

Czytaj więcej

 
Co warto wiedzieć podczas zakupu młotowiertarki? zdjęcie

Co warto wiedzieć podczas zakupu młotowiertarki?

Młotowiertarki to specjalistyczne urządzenia służące do robienia otworów w twardych materiałach. Mają zastosowanie przede wszystkim profesjonalne, rzadko stosowane są w amatorskich pracach domowych czy w przydomowych warsztatach.

Czytaj więcej

 
Jakiej kosiarki wymaga Twój trawnik? zdjęcie

Jakiej kosiarki wymaga Twój trawnik?

Ile mamy trawy do skoszenia? Lubimy wysiłek fizyczny czy niekoniecznie? Pracujemy na równym terenie czy na pofałdowanym? Wszystko to ma duże znaczenie przy wyborze odpowiedniego urządzenia.   

Czytaj więcej

 
Szlifierka Fenix ZK1 otrzymuje Złoty Medal - Wybór Konsumentów targów ITM Polska 2017 zdjęcie

Szlifierka Fenix ZK1 otrzymuje Złoty Medal - Wybór Konsumentów targów ITM Polska 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich ITM Polska 2017, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez Fenix Machines Sp. z o.o., Częstochowa produkt otrzymał to zaszczytne miano.

Czytaj więcej

 
Hala stalowa – pozwolenie, wybór wykonawcy i odbiór – sprawdź jakie są procedury! zdjęcie

Hala stalowa – pozwolenie, wybór wykonawcy i odbiór – sprawdź jakie są procedury!

Decyzja o wybudowaniu hali stalowej, produkcyjnej czy magazynowej wiąże się z podjęciem kilku dobrze przemyślanych kroków, aby realizacja planu odniosła zamierzony sukces.

Czytaj więcej

 
Nowe wiertła stopniowane od Milwaukee – dostosowane do dużych prędkości jakie oferują wiertarki akumulatorowe zdjęcie

Nowe wiertła stopniowane od Milwaukee – dostosowane do dużych prędkości jakie oferują wiertarki akumulatorowe

Milwaukee, lider bezprzewodowych technologii w segmencie elektronarzędzi, wprowadza  opracowane specjalnie z myślą o profesjonalistach, nowe wiertła stopniowane.

Czytaj więcej

 
Jaką wiertarkę wybrać do domu? zdjęcie

Jaką wiertarkę wybrać do domu?

Wiertarka to jedno z tych narzędzi, które zawsze mogą Ci się przydać. Nawet, jeśli nie prowadzisz profesjonalnego warsztatu, a prace remontowo-budowlane przeprowadzasz sporadycznie, z pewnością nie raz podziękujesz sobie za zakup wiertarki. 

Czytaj więcej

 
Jak wybrać wiertarkę? zdjęcie

Jak wybrać wiertarkę?

Wiertarka to jedno z narzędzi, których nie może zabraknąć w domowym warsztacie. Przydatna w czasie większego remontu, drobnych prac dekoracyjno-wykończeniowych, majsterkowania czy budowy ogrodowej altany. Jest pomocnikiem, bez którego trudno się obejść. 

Czytaj więcej

 
Warsztatowe stoły ślusarskie polskiego producenta RA Construction zdjęcie

Warsztatowe stoły ślusarskie polskiego producenta RA Construction

Rozwijasz własną działalność? Może z ostałeś poproszony przez przełożonego by wyposażyć warsztat w nowe stanowiska pracy? Stoisz przed trudnym wyborem pomiędzy tym co jest dobre według producentów, a tym co dobre dla Ciebie!  Pamiętaj, że doskonale prosperujące zakłady  pracy dążą do stworzenia takich warunków pracy by była ona: bezpieczna, komfortowa i efektywna.

Czytaj więcej

 
Maszyny CNC - jak dokonać bezpiecznego wyboru? zdjęcie

Maszyny CNC - jak dokonać bezpiecznego wyboru?

Dzisiejsze zakłady przemysłowe z branży maszynowej, często stoją przed wyzwaniem, w jaki sprzęt zainwestować by zoptymalizować koszty produkcyjne. Czym zatem kierować się podczas wyboru odpowiednich maszyn? 

Czytaj więcej

 
Porządki w warsztacie. Jaki odkurzacz wybrać? zdjęcie

Porządki w warsztacie. Jaki odkurzacz wybrać?

Przy wyborze odkurzacza warsztatowego zwróćmy uwagę na jego moc. Niezwykle przydatne jest także otrząsanie filtrów. Dobrym pomysłem jest wybór odkurzacza do pracy na sucho i na mokro.

Czytaj więcej

 
Nowe młotowiertarki DeWALT 36V zdjęcie

Nowe młotowiertarki DeWALT 36V

DeWALT wprowadza na rynek profesjonalne, 3-funkcyjne, akumulatorowe młotowiertarki z systemem Perform & Protect. Doskonałe do skuwania tynków i wiercenia otworów o średnicy od 4 do 26 mm pod kotwy w betonie, cegle i murze. Te mocne i skuteczne młotowiertarki poszerzają ofertę DeWALT w ramach popularnej gamy 36V.

Czytaj więcej

 

Zawiasy norelem do montażu wewnętrznego zapewniają inżynierom nowe możliwości projektowe

Firma norelem, specjalizująca się w komponentach standardowych do maszyn I urządzeń, wprowadziła na rynek nową serię "niewidzialnych" zawiasów montowanych po wewnętrznej stronie ramy drzwiowej, zapewniając w ten sposób inżynierom większy wybór i potencjał projektowy.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 123