Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 
Oczyszczacz powietrza - sprawdź, co musisz o nim wiedzieć zdjęcie

Oczyszczacz powietrza - sprawdź, co musisz o nim wiedzieć

Polska znajduje się w czołówce krajów o najbardziej zanieczyszczonym powietrzu w Europie. Problemy z tym związane są przedmiotem debat i dyskusji od kilku już lat, nic więc dziwnego, że zaobserwować można rosnące zainteresowanie sposobami zmiany niekorzystnego stanu rzeczy.

Czytaj więcej

 
Jakie środki czystości i akcesoria ułatwią nam funkcjonowanie w firmie? zdjęcie

Jakie środki czystości i akcesoria ułatwią nam funkcjonowanie w firmie?

Różne firmy wymagają różnego rodzaju zaplecza sanitarnego, dzięki któremu możliwe jest normalne funkcjonowanie środowiska pacy. Aby zapewnić odpowiednie warunki musimy zaopatrzyć się w pewnego rodzaju podstawowe środki czystości. Istnieje także szereg rozwiązań, które ułatwią nam funkcjonowanie w biurze czy w zakładzie pracy.

Czytaj więcej

 
Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO zdjęcie

Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & EXPO

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej. Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. 

Czytaj więcej

 
Sprężarki tłokowe – przygotowanie powietrza zdjęcie

Sprężarki tłokowe – przygotowanie powietrza

Przygotowanie powietrza to inaczej operacja, której celem jest wytworzenie sprężonego powietrza o formie spełniającej zapotrzebowania zasilanego układu. Inaczej mówiąc aby było oczyszczone z cząstek stałych, kondensatu i zostało uzupełnione ( mgłą olejową w wypadku stosowania narzędzi i urządzeń pneumatycznych obrotowych i ciernych), obniżone do wyznaczonego ciśnienia.

Czytaj więcej

 
Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem zdjęcie

Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem

Węże do chłodziwa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa działania, konserwacji oraz żywotności maszyn do obróbki metali. Dzięki szerokiemu asortymentowi modułowych węży i komponentów firmy norelem konstruktorzy i producenci mogą obecnie tworzyć niemal nieograniczone kombinacje tych ważnych elementów.

Czytaj więcej

 
Zastosowanie stacji mycia CIP gwarantem czystości i bezpieczeństwa instalacji zdjęcie

Zastosowanie stacji mycia CIP gwarantem czystości i bezpieczeństwa instalacji

Stacje mycia CIP (ang. Cleaning in Place) stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka czystość i higiena instalacji, a więc przede wszystkim w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. 

Czytaj więcej

 
Szlifierki mimośrodowe SKIL z unikatowym wskaźnikiem napełnienia pojemnika na pył zdjęcie

Szlifierki mimośrodowe SKIL z unikatowym wskaźnikiem napełnienia pojemnika na pył

Nowe szlifierki mimośrodowe SKIL zapewniają czystą i komfortową pracę. System odsysania pyłu i zintegrowany pojemnik na pył zapobiegają powstawaniu nieporządku. 

Czytaj więcej

 
Łatwe pomiary i szybka dokumentacja zdjęcie

Łatwe pomiary i szybka dokumentacja

Bosch wprowadza na rynek łatwe w obsłudze, profesjonalne urządzenie do mierzenia i dokumentowania temperatury i wilgotności powietrza.   

Czytaj więcej

 
Numatic – niezawodna pomoc w utrzymaniu czystości zdjęcie

Numatic – niezawodna pomoc w utrzymaniu czystości

Utrzymanie czystości w obiektach wielkopowierzchniowych takich, jak: hipermarkety, powierzchnie biurowe, hale produkcyjne, szkoły wymaga niezawodnego sprzętu, który pozwoli szybko uporać się z zanieczyszczeniami. Firma Numatic wychodząc na przeciw potrzebom klientów produkuje i dostarcza wysokiej jakości sprzęt czyszczący.

Czytaj więcej

 
Nowość firmy ELESA: wskaźniki poziomu HCX-VT ze śrubami z SUPER-technopolimeru zdjęcie

Nowość firmy ELESA: wskaźniki poziomu HCX-VT ze śrubami z SUPER-technopolimeru

Firma Elesa wprowadziła do swojej oferty nową odmianę kolumnowych wskaźników poziomu płynu o oznaczeniu HCX-VT.

Czytaj więcej

 
Druga edycja Forum Mycia Przemysłowego (European Industrial Cleaning Forum & Expo) zdjęcie

Druga edycja Forum Mycia Przemysłowego (European Industrial Cleaning Forum & Expo)

Europejskie Forum Mycia Przemysłowego wraz z towarzyszącą wystawą (European Industrial Cleaning Forum & Expo) jest wiodącym, niezależnym i otwartym dla wszystkich wydarzeniem biznesowym tej branży w centralnej Europie, skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia części i komponentów, czystość techniczną VDA 19 i ISO 16232, obróbkę powierzchniową, jak również utrzymania poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego.  

Czytaj więcej

 
Najwyższej jakości zbiorniki ciśnieniowe zdjęcie

Najwyższej jakości zbiorniki ciśnieniowe

Bezpieczne magazynowanie powietrza oraz wielu innych gazów pod odpowiednim ciśnieniem jest kluczowe dla większości procesach produkcyjnych i technologicznych. W tym celu warto postawić na wysokiej jakości zbiorniki ciśnieniowe. Poznaj profesjonalne zbiorniki ciśnieniowe chętnie wybierane przez polskie firmy z sektora przemysłowego.

Czytaj więcej

 
Profesjonalne odkurzacze do warsztatu – na czym polega ich fenomen? zdjęcie

Profesjonalne odkurzacze do warsztatu – na czym polega ich fenomen?

Utrzymanie czystości w warsztacie to nie lada wyzwanie. Sama natura tego pomieszczenia i prac, które w nim wykonujemy, kłóci się niejako z ideą miejsca, które lśni i błyszczy.

Czytaj więcej

 
Czym jest i do czego służy kompresor zdjęcie

Czym jest i do czego służy kompresor

Kompresor to urządzenie, za pomocą którego możemy uzyskać gaz pod dużym ciśnieniem. Najczęściej w tym procesie wykorzystuje się najłatwiej spotykaną mieszaninę gazów – powietrze. Ciśnienie powietrza zostaje podwyższone do odpowiednich parametrów po zassaniu do kompresora, w którym zachodzi proces sprężania. Wydawać się może, że tego typu urządzenia zarezerwowane są wyłącznie na potrzeby przemysłu. Nie jest to jednak prawda. Kompresory możemy spotkać również w szpitalach, gabinetach stomatologicznych, warsztatach, samochodach lub domach. Taką uniwersalność kompresory zawdzięczają swojej budowie, występują bowiem w wielu wariantach i dlatego mogą być wszechstronnie wykorzystywane.

Czytaj więcej

 
Rodzaje sprężarek przemysłowych oraz ich zastosowania zdjęcie

Rodzaje sprężarek przemysłowych oraz ich zastosowania

W wielu gałęziach przemysłu wymagane jest stosowanie powietrza albo innych gazów, które poddaje się sprężaniu. Oznacza to, że zwiększa się ich ciśnienie, gęstość, a także wymusza przepływ. Do tego celu służą urządzenia nazwane sprężarkami.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 333