Festool Polska
Majplast Monika Bijowska P.P.H.U.	IceTech Polska BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.
 
Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie zdjęcie

Skil przedstawia: multi-wiertarka Torro, również do wiercenia w betonie

Model 6950 to multi-wiertarka, która z łatwością radzi sobie z każdym materiałem: drewnem, metalem, cegłą a nawet betonem bez konieczności stosowania specjalnych wierteł SDS+

Czytaj więcej

 
Nowa wiertarka Bosch dla profesjonalistów zdjęcie

Nowa wiertarka Bosch dla profesjonalistów

Nowa wiertarka GBM 13-2 RE Professional firmy Bosch, wyposażona w silnik o mocy 750 W i wysoki moment obrotowy, gwarantuje szybkie tempo wiercenia i wyjątkową efektywność pracy.

Czytaj więcej

 
Prawie wszystko o wiertarkach stołowych zdjęcie

Prawie wszystko o wiertarkach stołowych

Trudno sobie wyobrazić profesjonalny czy nawet hobbistycznie prowadzony warsztat bez kilku narzędzi stacjonarnych, umożliwiających czy to obróbkę mocno przytwierdzonego detalu, czy to operowanie detalem przy narzędziu, np. szlifierce, pracującym stacjonarnie. Jednym z takich narzędzi jest niewątpliwie wiertarka stołowa.

Czytaj więcej

 
Nowa wiertarka od Biesse. Kompaktowa moc Brema EKO 2.1 zdjęcie

Nowa wiertarka od Biesse. Kompaktowa moc Brema EKO 2.1

Klienci oczekują od zakładów stolarskich realizacji indywidualnych projektów mebli w krótkim czasie.

Czytaj więcej

 
Młotowiertarka Kress 360 BPS BiPower – podwójnie najlepsza zdjęcie

Młotowiertarka Kress 360 BPS BiPower – podwójnie najlepsza

Podczas Międzynarodowych Targów Narzędzi w Kolonii firma Kress po raz pierwszy zaprezentowała absolutną nowość - młotowiertarkę 360 BPS BiPower.

Czytaj więcej

 
Młotowiertarka GRAPHITE 58G505 - Twardy pomocnik do zadań specjalnych zdjęcie

Młotowiertarka GRAPHITE 58G505 - Twardy pomocnik do zadań specjalnych

Młotowiertarki to urządzenia specjalistyczne przydatne zwłaszcza przy wierceniu w twardych podłożach ceramicznych. Renomowana polska marka narzędziowa – GRAPHITE, wprowadziła właśnie na rynek nowy produkt z tej kategorii. GRAPHITE 58G505 zaskoczy użytkowników wydajnością i… niewielkimi gabarytami.

Czytaj więcej

 
Młotowiertarka SDS-PLUS 800 PPE marki Kress – profesjonalne narzędzie do pracy na budowie zdjęcie

Młotowiertarka SDS-PLUS 800 PPE marki Kress – profesjonalne narzędzie do pracy na budowie

Młotowiertarka SDS-PLUS 800 PPE marki Kress to narzędzie o klasycznej konstrukcji pistoletowej idealne dla instalatorów. Uniwersalizm narzędzia umożliwiający m.in. wiercenie udarowe, bezudarowe, wiercenie koronkami oraz podkuwanie powoduje, że jest to niezbędny element wyposażenia każdej profesjonalnej ekipy remontowo – budowlanej. Podstawowe zalety tego modelu to poręczna konstrukcja, bardzo szybkie wiercenie dzięki optymalnym obrotom, a także kompaktowe rozmiary umożliwiające pracę w ciasnych miejscach.

Czytaj więcej

 
Wiertarka udarowa Kress PK 710 SB PLUS – niezwykła funkcjonalność specjalnie dla polskiego fachowca i majsterkowic zdjęcie

Wiertarka udarowa Kress PK 710 SB PLUS – niezwykła funkcjonalność specjalnie dla polskiego fachowca i majsterkowic

W październiku do bogatej oferty firmy Lange Łukaszuk dołączy kolejna nowość marki Kress – wiertarka udarowa PK 710 SB PLUS. To ergonomiczne urządzenie przeznaczone jest do domowych remontów, a także lekkich prac budowlanych. Przełącznik wiercenia,

Czytaj więcej

 
Skil Torro sposób na skuteczne wiercenie w każdym materiale zdjęcie

Skil Torro sposób na skuteczne wiercenie w każdym materiale

Multi-wiertarka Torro marki Skil z powodzeniem poradzi sobie z niemal każdym zadaniem w Twoim domu. Może pracować we wszystkich materiałach, drewnie, stali, murze, a nawet betonie.  

Czytaj więcej

 
Jaką wiertarkę wybrać do domu? zdjęcie

Jaką wiertarkę wybrać do domu?

Wiertarka to jedno z tych narzędzi, które zawsze mogą Ci się przydać. Nawet, jeśli nie prowadzisz profesjonalnego warsztatu, a prace remontowo-budowlane przeprowadzasz sporadycznie, z pewnością nie raz podziękujesz sobie za zakup wiertarki. 

Czytaj więcej

 
Wybieramy wiertarkę. Jakie mamy rodzaje? Jakie parametry powinna mieć? zdjęcie

Wybieramy wiertarkę. Jakie mamy rodzaje? Jakie parametry powinna mieć?

Wiertarka przydaje się zawsze, powinna więc znaleźć się w każdym domu. Nawet jak wykorzystujemy ją dość rzadko, to nieoczekiwanie może okazać się pomocna.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać wiertarkę? zdjęcie

Jak wybrać wiertarkę?

Wiertarka to jedno z narzędzi, których nie może zabraknąć w domowym warsztacie. Przydatna w czasie większego remontu, drobnych prac dekoracyjno-wykończeniowych, majsterkowania czy budowy ogrodowej altany. Jest pomocnikiem, bez którego trudno się obejść. 

Czytaj więcej

 
Nowe elektronarzędzia w OPOLTRANS zdjęcie

Nowe elektronarzędzia w OPOLTRANS

 Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych OPOLTRANS rozszerzyła swoją ofertę na narzędzia o nowe referencie elektronarzędzi ARGES. Nowości to szlifierki elektryczne, wiertarki elektryczne udarowe oraz wiertarka akumulatorowa.

Czytaj więcej

 
Wszystko o udarowym wierceniu zdjęcie

Wszystko o udarowym wierceniu

Urządzeniem, które niewątpliwie przydaje się w przydomowym warsztacie jest wiertarka udarowa. Zwykle sięgamy po nią wtedy, gdy chcemy wywiercić otwory w wyjątkowo twardych powierzchniach – betonie czy płytach żelbetonowych. Wybór produktów dostępnych w sprzedaży może zaś przyprawić o ból głowy niejednego majsterkowicza. Wiertarki różnią się praktycznie wszystkim – ceną, trwałością, mocą, siłą. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jak wybrać optymalną wiertarkę udarową dostosowaną do potrzeb i indywidualnych możliwości.

Czytaj więcej

 
Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE – czapki z głów, panowie… zdjęcie

Wiertarka udarowa Worx Revolver WT301KE – czapki z głów, panowie…

Absolutna nowość na polskim rynku! Marzenie każdego domowego majsterkowicza, a spełnienie marzeń wszystkich profesjonalistów. Dzięki firmie Proma Polska, wyłącznemu dystrybutorowi marki Worx w Polsce, dostajemy szansę zapoznania się z najnowszymi osiągnię

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 77