Festool Polska
Govama IceTech Polska BODYCOTE POLSKA SP. Z O.O.
 
Jak używać i prowadzić rozwiertak nastawny zdjęcie

Jak używać i prowadzić rozwiertak nastawny

Rozwiertaki nastawne świetnie się nadają do amatorskich prac.  Służą do powiększania otworów przelotowych pod żądany rozmiar lub pasowanie.

Czytaj więcej

 
Młotowiertarka Kress 1100 BMH-MAX – MAXymalna moc, ergonomia i cisza zdjęcie

Młotowiertarka Kress 1100 BMH-MAX – MAXymalna moc, ergonomia i cisza

Używanie przemysłowej wiertarki udarowej o dużej mocy kojarzy się większości z nas z ogłuszającym hukiem silnika. Jednak w naprawdę zaawansowanych technologicznie i przyjaznych użytkownikowi narzędziach odgłosy wydawane przez jednostkę napędową młotowiert

Czytaj więcej

 
Komfort w roli głównej! – żywopłot idealny zdjęcie

Komfort w roli głównej! – żywopłot idealny

Żywopłot to idealna ochrona przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów, a dobrze przystrzyżony jest ozdobą ogrodu przez cały rok. Jednak warunkiem, aby był zadbany i dobrze wglądał, jest jego regularne strzyżenie. Jeśli chcemy mieć gęstą i soczyście zieloną barierę ochronną, pierwsze cięcie powinniśmy wykonać pod koniec lutego, a drugie na początku lata. Równie ważne jak przycinanie jest używanie odpowiedniego sprzętu. Każdy, kto kiedykolwiek przycinał żywopłot wie, jak duże znaczenie mają narzędzia, które są łatwe w obsłudze…

Czytaj więcej

 
Precyzyjne rozwiercanie zdjęcie

Precyzyjne rozwiercanie

Nowy typ rozwiertaków z lutowanym dyskiem z węglika spiekanego, będącym w ofercie firmy Widia oferuje dużą elastyczność wynikającą z modułowej konstrukcji i doskonałe parametry techniczne.

Czytaj więcej

 
Grzechotka KOLOSS - rozpoczynamy wiosenny sezon narzędziowy zdjęcie

Grzechotka KOLOSS - rozpoczynamy wiosenny sezon narzędziowy

Podstawowym narzędziem w przemyśle maszynowym, budowlanym, naftowym, górniczym czy przemysłowym jest pokrętło zapadkowe, czyli grzechotka. Często użytkownicy, aby przyśpieszyć pracę stosują grzechotki, jako młotka, co powoduje trwałe uszkodzenia sprzętu. Firma Wera chcąc rozwiązać ten problem opracowała dwukierunkową Grzechotkę KOLOSS.

Czytaj więcej

 
Akumulatorowa frezarka wycinająca DeWALT z serii XR zdjęcie

Akumulatorowa frezarka wycinająca DeWALT z serii XR

DeWALT stworzył małą akumulatorową frezarkę wycinającą dla profesjonalistów. DCS551 18V z serii XR służy do szybkiego wycinania otworów w płytach gipsowo-kartonowych i innych lekkich materiałach.

Czytaj więcej

 

Alibre Design Standard w cenie 890 PLN za licencję

Przez ograniczony czas oferujemy Alibre Design Standard w promocyjnej cenie za 890 PLN lub opcjonalnie z opiekę techniczną na 1 rok pracy z programem za 1 990 PLN.

Czytaj więcej

 
Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX – nowy standard szlifowania zdjęcie

Szlifierka oscylacyjna WU650 marki WORX – nowy standard szlifowania

Zapomnij o zapylonym warsztacie i gryzącym uczuciu pyłu w gardle. Dzięki szlifierce oscylacyjnej WU650 marki WORX wyposażonej w system odsysania pyłu dokładnie wyszlifujemy drewniane powierzchnie, nie wzbijając przy tym tumanu kurzu.

Czytaj więcej

 
Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX – dla fachowców zdjęcie

Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX – dla fachowców

Narzędzia eksploatowane w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli powinny mieć dużą moc i być wyjątkowo trwałe. Stworzona specjalnie dla fachowców Szlifierka oscylacyjna WU652 marki WORX spełnia te funkcje, wyróżniając się jednocześnie nowocz

Czytaj więcej

 
Nowość w ofercie Stanley – klucze imbusowe T-HANDLE zdjęcie

Nowość w ofercie Stanley – klucze imbusowe T-HANDLE

Firma Stanley wprowadziła do swojej oferty nowość. W sprzedaży znalazły się klucze imbusowe z ergonomiczną rękojeścią typu T-HANDLE.

Czytaj więcej

 
Osiem pił w jednej – piła z wymiennymi brzeszczotami Stanley zdjęcie

Osiem pił w jednej – piła z wymiennymi brzeszczotami Stanley

W ofercie firmy Stanley jest już piła z wymiennymi brzeszczotami. To innowacyjne narzędzie doskonale sprawdzi się podczas różnorodnych prac budowlanych.

Czytaj więcej

 
Nowość! Akumulatorowa wkrętarka kątowa WU181PT marki WORX - do miejsc trudno dostępnych zdjęcie

Nowość! Akumulatorowa wkrętarka kątowa WU181PT marki WORX - do miejsc trudno dostępnych

Szczególnie ceniona przez monterów jest praktyczność urządzenia i szerokie spektrum jego zastosowań. Nowa Wkrętarka kątowa marki WORX ułatwia wkręcanie śrub w miejscach trudno dostępnych. Jej ergonomiczny kształt czyni z niej niezbędny element naszego war

Czytaj więcej

 
Ładowarka z diagnostyką cyfrową od Black & Decker zdjęcie

Ładowarka z diagnostyką cyfrową od Black & Decker

Automatyczna ładowarka Black & Decker to wielofunkcyjne urządzenie dedykowane do kompleksowej obsługi akumulatorów samochodowych. Narzędzie zapewnia szybkie ładowanie baterii i jest bezpieczne w użytkowaniu.

Czytaj więcej

 
Patent na szczypce doskonałe zdjęcie

Patent na szczypce doskonałe

Marka FACOM wprowadza 5 rodzajów specjalistycznych szczypiec zaciskowych.

Czytaj więcej

 
Sprzęt pneumatyczny - co powinno się o nim wiedzieć? zdjęcie

Sprzęt pneumatyczny - co powinno się o nim wiedzieć?

Narzędzia napędzane sprężonym powietrzem są kojarzone z profesjonalnymi zakładami – oferują bowiem wyższy poziom trwałości i bezpieczeństwa niż urządzenia elektryczne. A oto najważniejsze fakty dotyczące sprzętu pneumatycznego.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 41