Sprzątanie biur i magazynów

Firmy, które korzystają z powierzchni użytkowych pod biura czy magazyny najczęściej martwią się, aby metr kwadratowy kosztował ich jak najmniej. W końcu cięcie w budżecie jest jedną z najistotniejszych rzeczy przy prowadzeniu biznesu.

Czytaj więcej

 
Smart Warehouse czyli inteligentne rozwiązania dla magazynów na Modernlog zdjęcie

Smart Warehouse czyli inteligentne rozwiązania dla magazynów na Modernlog

Optymalizacja pracy magazynu to wymierne korzyści dla firm. Podczas konferencji Smart Warehouse uczestnicy dowiedzieli się nie tylko czy, ale i jak inwestować w rozwiązania zwiększające wydajność. Poznali też konkretne historie wdrożeń. Nowy punkt na mapie wydarzeń targów Modernlog okazał się bardzo wartościowym miejscem spotkań dla osób poszukujących nowych produktów i trendów zgodnych z ideą logistyki 4.0. Co jeszcze działo się podczas trzeciego dnia bloku ITM Industry Europe?  

Czytaj więcej

 

Porady od doświadczonych - jak wybrać firmę sprzątającą?

Coraz częściej firmy rezygnują z etatowych sprzątaczy na korzyść outsourcingowi. Ma to wiele korzyści z punktu widzenia oszczędności.

Czytaj więcej

 
Modernlog – targi, które podążają z duchem czasu  zdjęcie

Modernlog – targi, które podążają z duchem czasu

Przed nami kolejna edycja Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog. Już za kilka miesięcy, bo 2-5 czerwca 2020 r., będzie można zapoznać się z ofertą branży z zakresu logistyki 4.0. Obszar tematyczny tegorocznego wydarzenia nawiązuje do bieżących trendów rynkowych, skupiając się na prezentacji nowatorskich rozwiązań dla magazynów przyszłości, jak np. technologia AI, IoT oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce i omnichannel.

Czytaj więcej

 
Porządki w warsztacie. Jaki odkurzacz wybrać? zdjęcie

Porządki w warsztacie. Jaki odkurzacz wybrać?

Przy wyborze odkurzacza warsztatowego zwróćmy uwagę na jego moc. Niezwykle przydatne jest także otrząsanie filtrów. Dobrym pomysłem jest wybór odkurzacza do pracy na sucho i na mokro.

Czytaj więcej

 
Rawlplug: Innowacyjne wiertło rurowe w systemie Dustlessdrill zdjęcie

Rawlplug: Innowacyjne wiertło rurowe w systemie Dustlessdrill

Specjalna konstrukcja wiertła umożliwia odprowadzanie zwiercin w trakcie wiercenia otworu i bezpośrednie ich odsysanie odkurzaczem.

Czytaj więcej

 
Więcej magazynów niż mieszkań zdjęcie

Więcej magazynów niż mieszkań

Bardziej opłacalne jest inwestowanie w biurowce i magazyny niż w mieszkania – zauważają analitycy JARTOM (www.jartom.pl). Obecnie obserwujemy na rynku dwie nowe tendencje: zwiększenie zainteresowania deweloperów segmentem nieruchomości komercyjnych

Czytaj więcej

 
WIELKIE WIOSENNE SPRZĄTANIE DŁUGÓW zdjęcie

WIELKIE WIOSENNE SPRZĄTANIE DŁUGÓW

Do 25 kwietnia skontaktuj się z konsultantem i bezpłatnie dopisuj nieograniczoną liczbę swoich dłużników do rejestru

Czytaj więcej

 

Urządzenia do czyszczenia parą

Utrzymanie czystości w instytucjach użytku publicznego bywa bardzo trudne. Sytuacja zaognia się, gdy mowa o szpitalach, przychodniach, domach opieki zdrowotnej czy aptekach. Są to miejsca, w których gromadzą się ludzie z problemami zdrowotnymi. Co za tym idzie rozsiewają bakterie i wirusy. Czystość i higiena takich placówek musi być na wysokim poziomie.

Czytaj więcej

 
Aluminium wielokrotnego użytku zdjęcie

Aluminium wielokrotnego użytku

Właściwości aluminium takie jak niska masa, duża wytrzymałość, odporność na korozję oraz podatność na obróbkę sprawiają, że surowiec ten jest niezwykle popularny wśród producentów przemysłowych. 

Czytaj więcej

 
V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE zdjęcie

V Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE

W tym roku zapraszamy zapraszamy Państwa na targi do nowoczesnego Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków, gdzie do Państwa dyspozycji będzie: przestronne loby, klimatyzowane sale konferencyjne, ponad 700 miejsc parkingowych, restauracja oraz teren pod ekspozycję zewnętrzną.

Czytaj więcej

 
Szlifowanie posadzek betonowych - Husqvarna Construction radzi jak skutecznie wykonać swoją pracę zdjęcie

Szlifowanie posadzek betonowych - Husqvarna Construction radzi jak skutecznie wykonać swoją pracę

Na przestrzeni ostatnich lat jesteśmy świadkami systematycznego rozwoju branży szlifowania posadzek betonowych. Na rynek wkracza coraz więcej wykonawców i producentów.

Czytaj więcej

 
Okresowy przegląd... domu zdjęcie

Okresowy przegląd... domu

Wprawiamy w ruch kosiarki, piły, grabie, węże ogrodowe... czyli kolejny sezon na porządki wokół domu w pełni. Niektóre czynności wykonujemy z myślą o długofalowych efektach.

Czytaj więcej

 

BanMasz od Bankowego Funduszu Leasingowego

Dla wszystkich małych, średnich i dużych firm zainteresowanych leasingiem maszyn budowlanych, drogowych lub poligraficznych Bankowy Fundusz Leasingowy przygotował nowy produkt – BanMasz Leasing.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 25