Wynik wyszukiwania

 
SMARTTECH Position Control System – wirtualne oczy weryfikujące prace robotów zdjęcie

SMARTTECH Position Control System – wirtualne oczy weryfikujące prace robotów

Coraz więcej producentów z wielu branż wdraża innowacje technologiczne aby dogonić rewolucje przemysłową pędzącą w zawrotnym tempie. Trend Industry 4.0. w inteligentnych Fabrykach Przyszłości powoli staje się faktem, a kolejne firmy implementują w swoich zakładach rozwiązania opracowane w ramach tego wielkiego przedsięwzięcia. Szczególnym liderem w tej dziedzinie stała się branża motoryzacyjna, która przy produkcji korzysta z maksymalnie zautomatyzowanych procesów i innowacyjnych rozwiązań.  

Czytaj więcej

 
Podnośnik koszowy jako narzędzie do prac na wysokości zdjęcie

Podnośnik koszowy jako narzędzie do prac na wysokości

Prace wysokościowe mogą być prowadzone z użyciem drabin, stałych konstrukcji i mobilnych sprzętów.

Czytaj więcej

 
Aluminium i metal - jak wygodnie obrabiać te materiały? zdjęcie

Aluminium i metal - jak wygodnie obrabiać te materiały?

Interesujesz się majsterkowaniem? A może uwielbiasz spędzać czas w garażu i samodzielnie wykonywać prace związane z obróbką metali ciężkich lub aluminium?

Czytaj więcej

 
Wyrzynarka a piła taśmowa - czy można jedno zastąpić drugim? zdjęcie

Wyrzynarka a piła taśmowa - czy można jedno zastąpić drugim?

Prowadząc prace budowalne, bardzo często konieczne jest szybkie i zarazem dokładne cięcie różnego rodzaju materiałów.

Czytaj więcej

 
Klucze, które mogą dokręcić wszystko zdjęcie

Klucze, które mogą dokręcić wszystko

Prace polegające na zwykłym domowym majsterkowaniu albo też profesjonalnie wykonywanych zleceń, to oczywiście będzie szereg najważniejszych obowiązków.

Czytaj więcej

 
Jak budować hale stalowe? zdjęcie

Jak budować hale stalowe?

Hale stalowe to bardzo praktyczne obiekty, które można znaleźć w całej Polsce. Mogą służyć jako magazyny dla produktów, maszyn lub stanowić osobny budynek, w którym wykonywane będą prace produkcyjne lub związane z logistyką. Budowanie hal jest związane z koniecznością wykonania odpowiedniego projektu, uwzględniającego indywidualne wymagania firmy oraz warunki, w których będzie stawiana hala. Na co należy zwrócić uwagę, aby hala służyła długo i bezawaryjnie?

Czytaj więcej

 
Czyścimy taras i podjazd  zdjęcie

Czyścimy taras i podjazd

Jesień w pełni. Nim się obejrzymy, zima zawita w nasze progi. Do tego czasu powinniśmy przygotować teren wokół domu na jej nadejście, by wiosną mieć mniej pracy. Jakie prace nas czekają?

Czytaj więcej

 
Zestawy narzędzi akumulatorowych z jedną baterią – technologia ONE+ RYOBI zdjęcie

Zestawy narzędzi akumulatorowych z jedną baterią – technologia ONE+ RYOBI

Naprawy w domu i prace w ogrodzie często wymagają różnych narzędzi. I tak jak z wielu nie można zrezygnować, tak istnieją rozwiązania, które pomogą ograniczyć liczbę przechowywanego sprzętu i zmniejszyć wydatki. Czy wiesz, że istnieją zestawy elektronarzędzi wyposażone w specjalną technologię, która pozwala zasilić aż 150 narzędzi tym samym akumulatorem? Jedną z nich jest technologia ONE+ RYOBI.

Czytaj więcej

 
Doświadcz niezrównanej precyzji dzięki wiertarkom Graphite zdjęcie

Doświadcz niezrównanej precyzji dzięki wiertarkom Graphite

Szukasz precyzyjnych narzędzi, które ułatwią Ci pracę? Nasze wiertarki Graphite są wyposażone w najnowocześniejszą technologię, doskonałą dokładność i niezrównaną trwałość. Jeśli chcesz przenieść swoje prace wiertnicze na wyższy poziom, nasze wiertarki Graphite to doskonały wybór! Uzyskaj doskonałą wydajność i zwiększoną efektywność w każdym projekcie - czy to w budownictwie komercyjnym, czy przy zwykłym remoncie domu. Doświadcz niezrównanej precyzji już dziś dzięki naszej ofercie wiertarek Graphite!

Czytaj więcej

 
Sprzęt i narzędzia budowlane zdjęcie

Sprzęt i narzędzia budowlane

Raczej trudno sobie wyobrazić prace budowlane bez korzystania z profesjonalnych rozwiązań takich jak rusztowania. Ułatwiają prace, zapewniają bezpieczeństwo i są nieodłącznym sprzętem przy wszelkich czynnościach budowlanych czy montażowych wykonywanych na wysokościach.

Czytaj więcej

 
Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego partnerem targów DREMA 2021 zdjęcie

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego partnerem targów DREMA 2021

Prace nad warstwą merytoryczną 37. edycji targów DREMA trwają od początku roku. Kluczowe elementy takie jak Strefa Promocji Drewna czy konferencja branży drzewnej powstają we współpracy z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego.

Czytaj więcej

 
Aluminiowe schodki składane i podesty robocze. Rozwiązania nie tylko dla domu! zdjęcie

Aluminiowe schodki składane i podesty robocze. Rozwiązania nie tylko dla domu!

W każdym domu powinno znajdować się urządzenie, które pomoże wykonać różnorodne prace nad podłożem. W dużym budynku świetnie sprawdzi się wolnostojąca drabina aluminiowa, w ogrodzie – stabilny podest roboczy, a w niewielkim mieszkaniu najlepiej odnajdą się aluminiowe schodki składane. Poznaj zalety wszystkich konstrukcji zaprojektowanych z myślą nie tylko o użytkownikach indywidualnych, ale i profesjonalistach.

Czytaj więcej

 
Te narzędzie warto mieć w domu – top 6 zdjęcie

Te narzędzie warto mieć w domu – top 6

Każdy właściciel domu potwierdzi, że co by się nie działo – zawsze znajdzie się coś do roboty. Awarie, usterki, czy prace sezonowe wymagają wykonywania prac, z którymi należy się raz na jakiś czas zmierzyć.

Czytaj więcej

 
Podnośniki i sprzęt budowlano - montażowy w Norwegii - wynająć czy kupić zdjęcie

Podnośniki i sprzęt budowlano - montażowy w Norwegii - wynająć czy kupić

Potrzebujesz podnośnika? Prowadzisz prace w Norwegii? Potrzebny sprzęt budowlano - montażowy zamiast kupować możesz wynająć. Oczywiście zakup i posiadanie własnego sprzętu to niezaprzeczalna wygoda - możesz swobodnie korzystać z podnośnika zawsze, kiedy będzie taka potrzeba i zachowujesz pełną niezależność. Ale czy taka opcja naprawdę się opłaca?

Czytaj więcej

 
Architekt w twoim telefonie zdjęcie

Architekt w twoim telefonie

Aplikacja mobilna STANLEY® Floor Plan pozwala sporządzić dokładny plan mieszkania przydatny podczas prac remontowych i budowlanych.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 353
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.