Wynik wyszukiwania

 
Klucz udarowy elektryczny - gdzie znajdzie zastosowanie? zdjęcie

Klucz udarowy elektryczny - gdzie znajdzie zastosowanie?

Klucze udarowe najczęściej spotykamy w warsztatach samochodowych lub na liniach produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
Nowy klucz udarowy marki Bosch Professional: GDS 18V-1050 H zdjęcie

Nowy klucz udarowy marki Bosch Professional: GDS 18V-1050 H

Seria elektronarzędzi BITURBO marki Bosch to modele wyposażone w wydajne, bezszczotkowe silniki, które pełnię swojej mocy mogą rozwinąć dzięki akumulatorom ProCore 18V – to właśnie połączenie tych dwóch elementów nazywane jest BITURBO.

Czytaj więcej

 
Pneumatyczne klucze udarowe – rodzaje mechanizmów zdjęcie

Pneumatyczne klucze udarowe – rodzaje mechanizmów

Dostępne na rynku pneumatyczne klucze udarowe, opierają się na różnych mechanizmach wytwarzających udar. Wszystkie potrzebują smarowania.

Czytaj więcej

 
Bydgoski Klaster Przemysłowy – Krajowy Klaster Kluczowy - Współpraca międzynarodowa zdjęcie

Bydgoski Klaster Przemysłowy – Krajowy Klaster Kluczowy - Współpraca międzynarodowa

Jednym z ważniejszych obszarów działań Bydgoskiego Klastra Przemysłowego jest aktywność międzynarodowa. Są to szeroko zakrojone działania, które obejmują uczestnictwo w projektach o zasięgu europejskim i ogólnoświatowym.

Czytaj więcej

 
Klucze NEO - czy naprawdę warto? zdjęcie

Klucze NEO - czy naprawdę warto?

Klucze nasadowe znane są ze swojej uniwersalności. Można je łatwo dostosować do swoich potrzeb i przykręcić śruby pod różnymi kątami.

Czytaj więcej

 
Klucz płasko-oczkowy w nowej odsłonie zdjęcie

Klucz płasko-oczkowy w nowej odsłonie

Wszechstronny antypoślizgowy klucz płasko-oczkowy z grzechotką pozwala na szybszą i bezpieczniejszą pracę z zachowaniem maksymalnego komfortu i kontroli. Dostępny w rozmiarach od 6 mm do 41 mm klucz FACOM 467B ma dożywotnią gwarancję producenta.

Czytaj więcej

 
Akumulatorowy klucz udarowy z silnikiem EC Bosch GDX 18 V-EC Professional zdjęcie

Akumulatorowy klucz udarowy z silnikiem EC Bosch GDX 18 V-EC Professional

Firma Bosch wprowadza na rynek akumulatorowy klucz udarowy Bosch GDX 18 V-EC Professional z uniwersalnym uchwytem osprzętowym w standardzie ½ i ¼ cala.

Czytaj więcej

 
Profesjonalna obróbka stali kluczem do sukcesu? zdjęcie

Profesjonalna obróbka stali kluczem do sukcesu?

Usługi bardzo wielu przedsiębiorców opierają się na szeroko pojętej obróbce metali, bez której nie sposób dostarczyć klientom oferowanych produktów. Dlatego tak ważne jest, żeby znaleźć miejsce, które zapewni nam najwyższej jakości działanie w krótkim czasie. Nie czekaj więc i już teraz sprawdź, jak tego dokonać...

Czytaj więcej

 
Dokręćmy śrubę z odpowiednią siłą zdjęcie

Dokręćmy śrubę z odpowiednią siłą

Przykręcanie nakrętek i śrub metodą „na oko” to pewne źródło kłopotów: zerwany gwint, niepewne zespolenie, zniszczone urządzenie. A wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni klucz dynamometryczny, by uniknąć wszystkich tych problemów.

Czytaj więcej

 
Krok naprzód. Kluczowe wydarzenia dla branży przemysłowej w jednym miejscu zdjęcie

Krok naprzód. Kluczowe wydarzenia dla branży przemysłowej w jednym miejscu

Trzy kluczowe dla branży przemysłowej wydarzenia: Targi SYMAS®, MAINTENANCE oraz FASTENER POLAND® odbędą się już 14-15 października. W tym samym czasie będzie miała miejsce premierowa edycja ANTYCOVID EXPO – pierwszych w Polsce Targów Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne. Synergia wydarzeń powoduje, że Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków będzie jedynym miejscem w Polsce oferującym przedsiębiorcom i inżynierom tak szeroki wachlarz produktów i usług.

Czytaj więcej

 
Nowa jakość wierteł udarowych Festool zdjęcie

Nowa jakość wierteł udarowych Festool

Wiercenie w betonie zbrojonym, kamieniu naturalnym, kamieniu sztucznym, czy murowanych ścianach: nowe wiertła SDS z końcówką z węglików spiekanych to ekonomiczne rozwiązanie, które sprawdzi się dzięki długiej żywotności.

Czytaj więcej

 
Bydgoski Klaster Przemysłowy obchodzi 15-lecie istnienia! zdjęcie

Bydgoski Klaster Przemysłowy obchodzi 15-lecie istnienia!

Ten rok jest dla nas wyjątkowy, ponieważ mija 15 lat odkąd rozpoczęliśmy nasze działania na rzecz współpracy firm z bran­ży narzędziowej i przetwórstwa tworzyw polimerowych, recyklerów oraz szeregu insty­tucji okołobiznesowych, w tym uczel­ni i jednostek badawczo-rozwojowych.

Czytaj więcej

 
Bydgoski Klaster Przemysłowy wspiera młodych! zdjęcie

Bydgoski Klaster Przemysłowy wspiera młodych!

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach osoby posiadające wykształcenie specjalistyczne na kierunkach technicznych, są rozchwytywane na rynku pracy. Pracodawcy szczególną uwagę zwracają przede wszystkim na praktyczne umiejętności. To dzięki nim przełożony jest w stanie określić możliwości i potencjał przyszłego pracownika.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać odpowiednie narzędzia dla mechanika zdjęcie

Jak wybrać odpowiednie narzędzia dla mechanika

Pracować wydajnie, bezpiecznie i wygodnie – jak spełnić te trzy warunki w przypadku mechanika? Zaoferować mu odpowiednie narzędzia: wkrętaki, kombinerki, klucze itd. Zapytaliśmy eksperta branży narzędziowej, na co zwrócić uwagę, wyposażając warsztat.

Czytaj więcej

 
Zestaw kluczy udarowych Torx marki NEO zdjęcie

Zestaw kluczy udarowych Torx marki NEO

Renomowana marka narzędzi ręcznych NEO konsekwentnie rozwija ofertę produktów warsztatowych. Najnowszą propozycją kierowaną do profesjonalistów jest zestaw wysokiej jakości kluczy udarowych Torx.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 165