Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 

Historia budownictwa - jak ewoluował dach?

Zapewnienie sobie bezpiecznego schronienia od samego początku istnienia ludzkości było jedną z podstawowych potrzeb człowieka. Dach to podstawowy element każdego budynku. Oto jaka była jego historia.

Czytaj więcej

 
Rozmowa z Michałem Walczakiem, dyrektorem handlowym Festool Polska zdjęcie

Rozmowa z Michałem Walczakiem, dyrektorem handlowym Festool Polska

"Jestem dumny z tego, że w Festool mogę pracować z ludźmi, których wypełnia pasja. "

Czytaj więcej

 
Silniki elektryczne. Zalety, zastosowanie i historia zdjęcie

Silniki elektryczne. Zalety, zastosowanie i historia

Silniki elektryczne są wykorzystywane w wielu dziedzinach życia. Warto więc przyjrzeć im się bliżej.

Czytaj więcej

 
Niekonwencjonalne podejście poparte doświadczeniem zdjęcie

Niekonwencjonalne podejście poparte doświadczeniem

Przez ponad 35 lat działalności firmy nauczyliśmy się, że zadowolony klient, to taki, do którego podchodzi się indywidualnie oraz kompleksowo.  

Czytaj więcej

 
Najważniejsze przedsięwzięcie budowlane w historii naszej firmy zdjęcie

Najważniejsze przedsięwzięcie budowlane w historii naszej firmy

Ponad 4.500 odwiedzających miało możliwość zwiedzić nasza firmę. Poza nowa hala o powierzchni 8.700 m², trzecim magazynem wysokiego składowania i automatycznym magazynem części, odwiedzającym została przedstawiona również nasza oferta produktowa.

Czytaj więcej

 
Druga edycja Dni Otwartych firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. już za nami zdjęcie

Druga edycja Dni Otwartych firmy Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. już za nami

Druga edycja Dni Otwartych firmy Technologie Formowania Metali to wydarzenie, jakie miało miejsce od 15 do 17 października w siedzibie TFM.

Czytaj więcej

 
Międzynarodowy Kongres Pokoleń zdjęcie

Międzynarodowy Kongres Pokoleń

Międzynarodowy Kongres Pokoleń Fundacji Firmy Rodzinne - 4.10.18 Warszawa. Poznaj nas i zadbaj o przyszłość swojej firmy!

Czytaj więcej

 
Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem zdjęcie

Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem

Węże do chłodziwa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa działania, konserwacji oraz żywotności maszyn do obróbki metali. Dzięki szerokiemu asortymentowi modułowych węży i komponentów firmy norelem konstruktorzy i producenci mogą obecnie tworzyć niemal nieograniczone kombinacje tych ważnych elementów.  

Czytaj więcej

 
Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem zdjęcie

Nowa seria węży do chłodziwa firmy norelem

Węże do chłodziwa mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa działania, konserwacji oraz żywotności maszyn do obróbki metali. Dzięki szerokiemu asortymentowi modułowych węży i komponentów firmy norelem konstruktorzy i producenci mogą obecnie tworzyć niemal nieograniczone kombinacje tych ważnych elementów.

Czytaj więcej

 
Nowy łącznik ćwierćobrotowy firmy Southco do zastosowań w ciasnych przestrzeniach zdjęcie

Nowy łącznik ćwierćobrotowy firmy Southco do zastosowań w ciasnych przestrzeniach

Firma Southco dodaje nowy produkt do rodziny znanych na rynku łączników ćwierćobrotowych DZUS, pozwalający użytkownikom na łatwy montaż i demontaż poprzez szybkie przekręcenie główki o ćwierć obrotu w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Łącznik ćwierćobrotowy DZUS D9-52 Tech Line charakteryzuje się zmniejszoną średnicą główki, co pozwala na jego instalowanie w ciasnych przestrzeniach i zapewnia łatwy dostęp ręczny lub za pomocą narzędzia.

Czytaj więcej

 
Nowoczesne systemy informatyczne wspierają firmy produkcyjne zdjęcie

Nowoczesne systemy informatyczne wspierają firmy produkcyjne

Rozwój przedsiębiorstwa, wysoka konkurencja na rynku, globalizacja a także coraz to większe wymagania stawiane przez klientów to podstawowe czynniki wpływające na zmianę systemu lub wdrożenie całkowicie nowego. W przypadku firm produkcyjnych wybory mogą być dwa. Pierwszym jest system MRP, który zarządza głównie zapasami (surowcami) przedsiębiorstwa, a drugim jest system ERP, który obejmuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 
20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości zdjęcie

20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości

W roku 2019 upływa 20 lat od momentu powstania BIBUS MENOS Sp. z o.o. i wejścia firmy do szwajcarskiego holdingu BIBUS. 

Czytaj więcej

 
Nowy zawias z kontrolą położenia firmy Southco zapewnia bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku użytkownika zdjęcie

Nowy zawias z kontrolą położenia firmy Southco zapewnia bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku użytkownika

Firma Southco rozszerzyła linię zawiasów o stałym momencie obrotowym o nową wersję, zapewniającą bezpieczne pozycjonowanie przy minimalnym wysiłku. Zawias E6 One-Way Constant Torque umożliwia łatwe podnoszenie ciężkich drzwi i paneli dzięki wyeliminowaniu tarcia w jednym kierunku ruchu, równocześnie zapewniając duży moment obrotowy, pozwalający na ich bezpieczne utrzymanie w ustalonym położeniu.

Czytaj więcej

 
Nowy zawias o stałym momencie obrotowym firmy Southco w wersji Extended Housing o zwiększonym oporze i mniejszej grubości zdjęcie

Nowy zawias o stałym momencie obrotowym firmy Southco w wersji Extended Housing o zwiększonym oporze i mniejszej grubości

Firma Southco powiększyła ofertę zawiasów o stałym momencie obrotowym o nowy model E6-10E Extended Housing o zwiększonym oporze i zmniejszonej masie, przeznaczony do urządzeń o małej dostępnej przestrzeni montażowej. W zależności od wymaganego momentu obrotowego aplikacji, zawias ten może zapewnić dwukrotnie większy opór, pozwalając na zmniejszenie masy przy zapewnieniu tej samej funkcjonalności.

Czytaj więcej

 
Nowe frezy tarczowe firmy Seco 335.18 i 335.19 umożliwiają płynne i bezproblemowe frezowanie zdjęcie

Nowe frezy tarczowe firmy Seco 335.18 i 335.19 umożliwiają płynne i bezproblemowe frezowanie

W celu rozwiązania problemów, z którymi producenci mierzą się w odniesieniu do procesów frezowania tarczowego materiałów trudnych w obróbce, firma Seco Tools ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowej linii produktów: korpusów frezów tarczowych 335.18 i 335.19. Gęsta podziałka płytek zwiększa stabilność i produktywność, podczas gdy wewnętrzny system chłodzenia typu plug-and-play zapewnia najwyższą trwałość narzędzia i doskonałą kontrolę wiórów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1995