Wynik wyszukiwania

 
Oscylacyjne elektronarzędzia wielofunkcyjne – jakie wybrać? zdjęcie

Oscylacyjne elektronarzędzia wielofunkcyjne – jakie wybrać?

Elektronarzędzie do szlifowania, elektronarzędzie do cięcia, skrobania i do wielu innych prac. Kto jest w stanie pomieścić wszystkie te narzędzia w swoim warsztacie? Na szczęście można je zastąpić jednym elektronarzędziem wielofunkcyjnym.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia i narzędzia - Gdzie kupić? zdjęcie

Elektronarzędzia i narzędzia - Gdzie kupić?

Standardowym wyposażeniem każdego warsztatu czy jest to profesjonalisty czy po prostu hobbystyczne małe przydomowe pomieszczenie są oczywiście porządne elektronarzędzia. 

Czytaj więcej

 
Bezpieczna praca z elektronarzędziami zdjęcie

Bezpieczna praca z elektronarzędziami

Przestrzeganie zasad bezpiecznego użytkowania narzędzi ma ogromne znacznie zarówno podczas niewielkich prac domowych, jak i bardziej zaawansowanych robót w warsztacie. Od tego czynnika zależy nie tylko jakość wykonywanych prac, ale przede wszystkim zdrowie, a nawet życie operatora. Oto kilka istotnych wskazówek, które uchronią użytkowników elektrosprzętu przed niebezpieczeństwem.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia zasilane powerbankiem? zdjęcie

Elektronarzędzia zasilane powerbankiem?

Nie każdy jest specjalistą od remontów i prac wykończeniowych, nie wszyscy są też zapalonymi majsterkowiczami. Jednak większość z nas z pewnością zgodzi się, że warto mieć w domu przynajmniej podstawowe elektronarzędzia, najlepiej bezprzewodowe – one na pewno się przydadzą. 

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia. Jak i gdzie je kupić? zdjęcie

Elektronarzędzia. Jak i gdzie je kupić?

Nim odpowiemy na postawione w tytule pytanie, powinniśmy wyjaśnić, czym w ogóle są elektronarzędzia: są to mianowicie narzędzia, zasilane prądem elektrycznym. Najczęściej wykorzystujemy je podczas prac budowlanych i remontowych.

Czytaj więcej

 
W jakich miejscach warto kupować elektronarzędzia? zdjęcie

W jakich miejscach warto kupować elektronarzędzia?

Specjalistyczne elektronarzędzia przydatne są nie tylko w sektorze budowlanym i przy obróbce drewna oraz metalu. Korzystanie z nich bywa konieczne również w zakładach produkcyjnych i fabrykach, a nawet w niektórych przydomowych garażach.

Czytaj więcej

 
O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi zdjęcie

O czym informują kody zabezpieczeń elektronarzędzi

Budowa domu, remont mieszkania lub praca w stolarni to rodzaje prac wykonywanych w warunkach, w których pełno jest kurzu, wilgoci i wody. Trzeba uważać, aby nie uszkodzić wiertarek. Lepiej jednak używać narzędzi o wysokim stopniu odporności i skoncentrować się na pracy.

Czytaj więcej

 
Nowy klucz udarowy marki Bosch Professional: GDS 18V-1050 H zdjęcie

Nowy klucz udarowy marki Bosch Professional: GDS 18V-1050 H

Seria elektronarzędzi BITURBO marki Bosch to modele wyposażone w wydajne, bezszczotkowe silniki, które pełnię swojej mocy mogą rozwinąć dzięki akumulatorom ProCore 18V – to właśnie połączenie tych dwóch elementów nazywane jest BITURBO.

Czytaj więcej

 
Syneon Chip w elektronarzędziach Bosch - inteligentne zarządzanie energią zwiększa efektywność pracy nawet o 85%! zdjęcie

Syneon Chip w elektronarzędziach Bosch - inteligentne zarządzanie energią zwiększa efektywność pracy nawet o 85%!

Wybierając elektronarzędzia chcemy mieć pewność, że poradzą sobie ze wszystkimi zadaniami, które przed nimi postawimy. Powinny więc gwarantować optymalną moc i odpowiednio długi czas pracy. 

Czytaj więcej

 
(Elektro)narzędzia potrzebne w domu i w ogrodzie zdjęcie

(Elektro)narzędzia potrzebne w domu i w ogrodzie

W każdym domostwie potrzebny jest zestaw narzędzi, które umożliwią usuwanie usterek, zaprowadzenie porządku oraz drobne zmiany w wystroju wnętrza. Dowiedz się, bez jakich narzędzi lub elektronarzędzi nie obejdziesz się w domu i w ogrodzie.

Czytaj więcej

 
Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym zdjęcie

Profesjonaliści wierni zakupom stacjonarnym

Dla większości zawodowców Internet to główne źródło informacji, ale w przypadku zakupów najpopularniejsze są wciąż tradycyjne kanały - wynika z badań przeprowadzonych przez Instytut Keralla Research wśród użytkowników profesjonalnych elektronarzędzi.  

Czytaj więcej

 
Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów zdjęcie

Nowe akumulatorowe narzędzia wielofunkcyjne Bosch dla majsterkowiczów

Bosch rozszerza ofertę narzędzi wielofunkcyjnych o dwa akumulatorowe modele w klasie napięcia 18 V i 12 V. AdvancedMulti 18 i UniversalMulti 12 to pierwsze akumulatorowe elektronarzędzia dla majsterkowiczów wyposażone w uchwyt narzędziowy Starlock i system Bosch AutoClic.

Czytaj więcej

 
Te narzędzie warto mieć w domu – top 6 zdjęcie

Te narzędzie warto mieć w domu – top 6

Każdy właściciel domu potwierdzi, że co by się nie działo – zawsze znajdzie się coś do roboty. Awarie, usterki, czy prace sezonowe wymagają wykonywania prac, z którymi należy się raz na jakiś czas zmierzyć.

Czytaj więcej

 
Prawie wszystko o wiertarkach stołowych zdjęcie

Prawie wszystko o wiertarkach stołowych

Trudno sobie wyobrazić profesjonalny czy nawet hobbistycznie prowadzony warsztat bez kilku narzędzi stacjonarnych, umożliwiających czy to obróbkę mocno przytwierdzonego detalu, czy to operowanie detalem przy narzędziu, np. szlifierce, pracującym stacjonarnie. Jednym z takich narzędzi jest niewątpliwie wiertarka stołowa.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 248