Wynik wyszukiwania

 
Udany jubileusz targów BUD-GRYF zdjęcie

Udany jubileusz targów BUD-GRYF

W niedzielę 17 kwietnia zakończyły się 25. Targi Budowlane BUD-GRYF, które w tym roku zgromadziły 8000 osób zainteresowanych tematem budownictwa oraz blisko 150 firm. 

Czytaj więcej

 
Targi BUD-GRYF branżowo: spotkania i szkolenia dla specjalistów zdjęcie

Targi BUD-GRYF branżowo: spotkania i szkolenia dla specjalistów

W dniach 15-17 kwietnia 2016 roku targi budowlane BUD-GRYF świętować będą swoje 25-lecie.   

Czytaj więcej

 
Budowanie dla każdego, czyli atrakcje na targach BUD-GRYF zdjęcie

Budowanie dla każdego, czyli atrakcje na targach BUD-GRYF

W weekend 15-17 kwietnia każdy, kto planuje budowę lub remont będzie miał okazję nie tylko poznać ofertę firm z branży budowlanej i energetycznej ale też uczestniczyć w licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.  

Czytaj więcej

 
Targi BUD-GRYF w Szczecinie już za miesiąc! zdjęcie

Targi BUD-GRYF w Szczecinie już za miesiąc!

Pokazy i konkursy w Strefie Majsterkowicza, porady ekspertów w Przestrzeni Architekta, wielkie malowanie z LAKMĄ, czy wjazd podnośnikiem na 40 m – to i wiele więcej w programie tegorocznych targów BUD-GRYF.

Czytaj więcej

 
 Druk i skanowanie 3D w przemyśle. Kiedy stosowane są najczęściej? zdjęcie

Druk i skanowanie 3D w przemyśle. Kiedy stosowane są najczęściej?

Za pomocą drukarek 3D można przygotowywać nie tylko drobne przedmioty na potrzeby własne. Ta technologia z powodzeniem wykorzystywana jest również w przemyśle. Różne branże stosują także metodę skanowania 3D, za pomocą której można przygotowywać efektywne pomiary różnych obiektów i przestrzeni. W jakich obszarach metody druku i skanowania 3D stosowane są najczęściej?

Czytaj więcej

 
Nowoczesne systemy informatyczne wspierają firmy produkcyjne zdjęcie

Nowoczesne systemy informatyczne wspierają firmy produkcyjne

Rozwój przedsiębiorstwa, wysoka konkurencja na rynku, globalizacja a także coraz to większe wymagania stawiane przez klientów to podstawowe czynniki wpływające na zmianę systemu lub wdrożenie całkowicie nowego. W przypadku firm produkcyjnych wybory mogą być dwa. Pierwszym jest system MRP, który zarządza głównie zapasami (surowcami) przedsiębiorstwa, a drugim jest system ERP, który obejmuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej

 
Jakie ubrania robocze na lato? zdjęcie

Jakie ubrania robocze na lato?

Nadchodzi lato, a dla wielu pracujących Polaków oznacza to kolejne upalne dni w pełnym słońcu. Konieczność noszenia obowiązkowego uniformu lub innej przemysłowej roboczej odzieży może mocno obciążać organizm, ale z drugiej strony - w wielu miejscach pracy wymaga się specjalnego ubrania roboczego i środków ochrony osobistej, aby zapobiegać bardziej poważnym wypadkom. 

Czytaj więcej

 
Jak SECO/WARWICK definiuje Obróbkę Cieplną 4.0? zdjęcie

Jak SECO/WARWICK definiuje Obróbkę Cieplną 4.0?

Maszyna parowa rozpoczęła pierwszą rewolucje przemysłową, masowa produkcja z wykorzystaniem energii elektrycznej była kolejnym etapem, a Przemysł 3.0 wprowadził komputeryzację i automatyzację.

Czytaj więcej

 
GLOBUS na VI Kongresie Stolarki Polskiej zdjęcie

GLOBUS na VI Kongresie Stolarki Polskiej

Miło jest nam poinformować, iż podczas VI Kongresu Stolarki Polskiej marka Globus została uhonorowana  po raz kolejny przez Zarządu Związku specjalnym wyróżnieniem, rekomendującym nasze narzędzia Producentom Okien i Drzwi na 2015 rok - DZIEKUJMEY ZA ZAUFANIE.   

Czytaj więcej

 
Nowoczesne metody opracowania technologii zdjęcie

Nowoczesne metody opracowania technologii

Serwis decyzje-IT.pl zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line ,, Nowoczesne metody opracowania technologii” - 24.04.2015, godz: 10:00. Jak zredukować koszty wytwarzania bez uszczerbku na jakości produktu?

Czytaj więcej

 
Duże korporacje stawiają na efektywne parki maszynowe zdjęcie

Duże korporacje stawiają na efektywne parki maszynowe

Możliwość gromadzenia, analizy i przetwarzania danych produkcyjnych w czasie rzeczywistym to milowy krok w stronę zwiększania wydajności i zmniejszania odpadowości w parkach maszynowych. 

Czytaj więcej

 
Innowacyjne technologie w przedsiębiorstwach produkcyjnych zdjęcie

Innowacyjne technologie w przedsiębiorstwach produkcyjnych

Przedsiębiorstwa produkcyjne na całym świecie codziennie muszą stawiać czoła nowym wyzwaniom i sprawnie na nie reagować. Przyczynia się do tego między innymi globalizacja produkcji i coraz większa jej złożoność.

Czytaj więcej

 
10 000 osób nie może się mylić! 21 wystawa branż projektowych znów w sieci! zdjęcie

10 000 osób nie może się mylić! 21 wystawa branż projektowych znów w sieci!

10 czerwca rozpocznie się XXI edycja PROCAD EXPO czyli ogólnopolska wystawa użytkowników systemów CAD. W zeszłym roku PROCAD zaryzykował i zorganizował wystawę całkowicie On-Line.

Czytaj więcej

 
Windows & Doors Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi w Warszawie zdjęcie

Windows & Doors Warsaw 2013 - Międzynarodowe Targi Technologii Produkcji Okien i Drzwi w Warszawie

W imieniu firmy Lentewenc Sp. z o.o., chcielibyśmy z wielką przyjemnością zaprosić Państwa do wzięcia udziału w międzynarodowych targach branżowych poświęconych tematyce budowlanej - Windows & Doors Warsaw 2013 – Warsaw International Windows and Doors Technology Exhibition, które odbędą się w dniach 10-12 września 2013 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Czytaj więcej

 
Platynowe Wiertła rozdane zdjęcie

Platynowe Wiertła rozdane

Wyniki XVII edycji konkursu „Platynowe Wiertło” zostały ogłoszone 5 czerwca w Warszawie. O zwycięstwo ubiegało się 40 firm budowlanych z całej Polski.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 28