Wynik wyszukiwania

 

Technologia Vacuum Casting

Vacuum Casting czyli odlewanie próżniowe jest niemal wszechstronnym i niezawodnym procesem stosowanym do wytwarzania prototypów i części przemysłowych

Czytaj więcej

 
SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem zdjęcie

SECO/VACUUM rozpoczyna rok 2020 z Vector®owym hukiem

SECO/VACUUM Technologies (SVT), spółka z Grupy SECO/WARWICK, rozpoczyna rok 2020 od sprzedaży 4 pieców próżniowych Vector® w pierwszych dwóch miesiącach roku.

Czytaj więcej

 
Heat Treatment 4.0 e-SEMINAR zdjęcie

Heat Treatment 4.0 e-SEMINAR

Under the auspices of SECO/WARWICK – the leader of heat treatment and vacuum metallurgy – the first industry virtual meeting of international specialists will be held, who will share their knowledge and experience online.

Czytaj więcej

 
ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM zdjęcie

ARRK Shapers’ Polska na 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM

ARRK Shapers’ Polska weźmie udział w 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo- Przetwórczego INNOFORM®, które odbędą się w dniach 3–5 marca 2020 r. w Bydgoszczy i zaprezentuje szeroki zakres swoich usług

Czytaj więcej

 
Nowość: otwornice diamentowe Modeco Expert zdjęcie

Nowość: otwornice diamentowe Modeco Expert

Większość materiałów wykończeniowych stosowanych podczas prac glazurniczych wymaga użycia niezawodnych narzędzi do wiercenia otworów. Nowe otwornice diamentowe marki Modeco Expert umożliwiają precyzyjne, łatwe i szybkie wiercenie w płytkach ceramicznych, gresie, terakocie, marmurze i granicie.

Czytaj więcej

 
Amerykański REX Heat Treat działa na premierowej technologii SECO/WARWICK - Super IQ® z grupy SECO/WARWICK zdjęcie

Amerykański REX Heat Treat działa na premierowej technologii SECO/WARWICK - Super IQ® z grupy SECO/WARWICK

System hybrydowy Super IQ®, czyli piec konwencjonalny i próżniowy w jednym – pierwsze komercyjne wdrożenie. Rozwiązanie problemów z obróbką cieplną miało swoją premierę w październiku na ASM2019 w Detroit, a teraz działa dla pierwszego amerykańskiego klienta.

Czytaj więcej

 
 Światowy producent narzędzi z kolejnym rozwiązaniem od SECO/WARWICK zdjęcie

Światowy producent narzędzi z kolejnym rozwiązaniem od SECO/WARWICK

Międzynarodowy koncern, z bogatą historią, oddziałami w 40 krajach, produkujący m.in narzędzia skrawające zamówił kolejne rozwiązanie od SECO/WARWICK.

Czytaj więcej

 
Branża obróbki cieplnej spotkała się we Wrocławiu zdjęcie

Branża obróbki cieplnej spotkała się we Wrocławiu

W dniach 21-23 kwietnia we Wrocławiu odbyła się druga edycja Central Eastern European Heat Treatment Forum.  Wydarzenie połączone było ze szczytem nawęglania próżniowego European Vacuum Carburizing Summit.  

Czytaj więcej

 
Urodzinowa reflekcja SECO/WARWICK zdjęcie

Urodzinowa reflekcja SECO/WARWICK

Kolejne urodziny firmy to okazja do refleksji i podsumowań. Przyglądamy się więc osiągnięciom Grupy SECO/WARWICK w pierwszym półroczu 2020 roku.

Czytaj więcej

 
Heat Treatment Forum - Polskie Forum Hartownicze – Program zdjęcie
 
Heat Treatment Forum & EXPO 2015 zdjęcie

Heat Treatment Forum & EXPO 2015

Przed nami druga edycja międzynarodowej konferencji i wystawy przemysłu obróbki cieplnej w Polsce i Europie Centralnej Heat Treatment Forum & EXPO 2015. Odbędzie się ona we Wrocławiu w dniach 21-23 kwietnia.

Czytaj więcej

 

Obroty w branży obróbki cieplnej

Obróbka cieplna to branża, której roczne obroty na świecie  przekraczają 100 miliardów euro, z czego na Europe przypada aż 25 miliardów. Co więcej inwestycje w tej branży ciągle rosną - od niedawna również w Polsce.

Czytaj więcej

 
Polacy liczą się w branży obróbki cieplnej na świecie - relacja z Heat Treatment Forum 2014 zdjęcie

Polacy liczą się w branży obróbki cieplnej na świecie - relacja z Heat Treatment Forum 2014

Blisko 200 uczestników z ponad  100 firm, 30 wystawców, 25 prezentacji merytorycznych, największe firmy sektora, najnowsze technologie. Za nami Heat Treatment Forum 2014 - pierwsza otwarta  konferencji branży obróbki cieplnej w Polsce.

Czytaj więcej

 
BEZPŁATNE WARSZTATY PODCZAS TARGÓW easyFairs® MAINTENANCE zdjęcie

BEZPŁATNE WARSZTATY PODCZAS TARGÓW easyFairs® MAINTENANCE

Już 1 i 2 grudnia w hali Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41a odbędzie się I polska edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE.

Czytaj więcej

 

Wystąpienie VDMA, Stowarzyszenia Przemysłu Dóbr Inwestycyjnych z okazji GIFA 2007 w Düsseldorfie

Elastyczność i wydajność procesów odlewniczych oraz wysoka jakość odlewanych elementów to dzisiaj założenia oczywiste. Dlatego też w procesach przyszłości w centrum zainteresowania znajdzie się niezawodność procesowa oraz, w szczególnym stopniu, nieszkodliwość ekologiczna. Mając spełniające takie założenia technologie przemysł odlewniczy musi sprostać konkurencji z innymi procesami produkcji i wyrobami nie odlewanymi.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 15