Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Wynik wyszukiwania

 
20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości zdjęcie

20 lat BIBUS MENOS. Prezes Magdalena Stankiewicz o roli ojca w historii firmy i wizji przyszłości

W roku 2019 upływa 20 lat od momentu powstania BIBUS MENOS Sp. z o.o. i wejścia firmy do szwajcarskiego holdingu BIBUS. 

Czytaj więcej

 
Konferencja Maintech zdjęcie

Konferencja Maintech

Już 11 czerwca we Wrocławiu odbędzie się IV edycja Konferencji Maintech - organizowanej przez czasopismo Inżynieria & Utrzymanie Ruchu.  Jest to doskonała okazja, by nauczyć się najlepszych praktyk w przemyśle od ekspertów i poznać przykłady wdrożeń. Nawiązać kontakty z osobami, które również na co dzień zajmują się problematyką utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych różnych branż.  

Czytaj więcej

 
Konferencja Przemysł 4.0 zdjęcie

Konferencja Przemysł 4.0

Konferencja Przemysł 4.0 odbędzie się 9 kwietnia w Warszawie. To wiodące wydarzenie w Polsce poświęcone najnowszym technologiom w służbie Przemysłowego Internetu Rzeczy, Big Data, bezpieczeństwa sieci i komputerów przemysłowych z danymi w chmurze.

Czytaj więcej

 
Konferencja ROBOTECH 18 września 2018 we Wrocławiu zdjęcie

Konferencja ROBOTECH 18 września 2018 we Wrocławiu

Konferencja Robotech…to jedna z najważniejszych konferencji na polskim rynku w dziedzinie robotyki i nowych technologii. 

Czytaj więcej

 
W centrum automatyzacji przemysłu jest człowiek zdjęcie

W centrum automatyzacji przemysłu jest człowiek

Bezpieczeństwo i higiena pracy człowieka, nowe przepisy dotyczące kwalifikacji zawodowych oraz psychologia w zarządzaniu kulturą bezpieczeństwa w firmach- zdominowały pierwszy dzień Salonu Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle. Wydarzenie organizowane w cyklu dwuletnim towarzyszy tegorocznej edycji targów ITM Industry Europe.

Czytaj więcej

 
Konferencja ROBOTECH 19 września 2017 we Wrocławiu zdjęcie

Konferencja ROBOTECH 19 września 2017 we Wrocławiu

Magazyn Control Engineering Polska serdecznie zaprasza do Wrocławia dnia 19 września 2017 r. do uczestnictwa w konferencji ROBOTECH.

Czytaj więcej

 
Konferencja MAINTECH 13 czerwca 2017 r. w Katowicach zdjęcie

Konferencja MAINTECH 13 czerwca 2017 r. w Katowicach

Magazyn Inżynieria & Utrzymanie Ruchu zaprasza do udziału w Konferencji MAINTECH, która odbędzie się 13 czerwca 2017 r. w Katowicach.  

Czytaj więcej

 
II edycja Konferencji i Wystawy Przemysł 4.0 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie zdjęcie

II edycja Konferencji i Wystawy Przemysł 4.0 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie

Control Engineering Polska zaprasza na II edycję Konferencji i Wystawy Przemysł 4.0, która odbędzie się 11 kwietnia 2017 r. w Warszawie

Czytaj więcej

 
CAŁY ŚWIAT Z ALUMINIUM – RELACJA Z KONFERENCJI zdjęcie

CAŁY ŚWIAT Z ALUMINIUM – RELACJA Z KONFERENCJI

Podczas poznańskich targów ITM odbyła się konferencja „Aluminium 2016. Biznes_trendy_technologie”, podczas której omawiano bieżącą sytuację na rynku aluminium, a także potencjał rozwojowy, jaki stoi przed branżą.  

Czytaj więcej

 
Kolejna edycja konferencji „Aluminium. Biznes_Trendy_Technolgie” zdjęcie

Kolejna edycja konferencji „Aluminium. Biznes_Trendy_Technolgie”

Przedstawiciele niemal wszystkich sektorów polskiej branży aluminium spotkają się 9 czerwca 2016 r. w  Poznaniu. Będzie to kolejna już odsłona wydarzenia organizowanego przez wydawcę magazynu „Nowa Stal”. 

Czytaj więcej

 
Homo faber, czyli człowiek twórca zdjęcie

Homo faber, czyli człowiek twórca

Jakie narzędzia wykorzystywali nasi przodkowie i co można było za ich pomocą zrobić? Jak zmieniał się ich wygląd, materiał, z którego były wykonywane, ale także funkcjonalność na przestrzeni wieków? 

Czytaj więcej

 
Łącząc pasję i innowacje zdjęcie

Łącząc pasję i innowacje

Prężnie rozwijający się polski oddział amerykańskiego koncernu 3M od lat przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów, wprowadzając przy tym szereg innowacji. Celem firmy jest unowocześnianie oferty, równocześnie dbając o jakość swoich produktów. Fakt ten został doceniony i skutkował przyznaniu marce 3M złotego godła w ogólnopolskim Programie Konsumencki Lider Jakości 2012 w kategorii „Narzędzia ścierne”.

Czytaj więcej

 
Perfekcyjne znakowanie Gravurem zdjęcie

Perfekcyjne znakowanie Gravurem

Solidne i godne polecenia, wysokiej jakości, doskonałe – opinie użytkowników stanowią najwyższą rekomendację produktów Gravurem. Znaczniki tej firmy gwarantują czytelny odcisk wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja i trwałość.

Czytaj więcej

 
Spis treści Przegląd Mechaniczny nr 5/2011 zdjęcie

Spis treści Przegląd Mechaniczny nr 5/2011

JUBILEUSZ WYDAWCY – 60 LAT IMBiGS, Laboratorium Badań Maszyn Roboczych i Górniczych, Modelowanie charakterystyk obciążeniowych połączeń konstrukcyjnych rusztowań  – Andrzej Misztela

Czytaj więcej

 
Automatyka przemysłowa w ofercie Passus zdjęcie

Automatyka przemysłowa w ofercie Passus

Grupa Passus rozszerza portfolio o usługi IT w obszarze automatyki przemysłowej obejmujące m.in.: wdrażanie rozwiązań do projektowania, wizualizacji i kontroli procesów produkcyjnych, integrację zastanych systemów z obszaru automatyki przemysłowej i implementację narzędzi

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 27