Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium
 
Jak łączyć dywany? zdjęcie

Jak łączyć dywany?

Nowe trendy w dziedzinie wyposażania wnętrz często wymuszają na nas odkrywanie betonowych podłóg albo wykańczanie ich za pomocą płytek ceramicznych. Industrialne wnętrza odstawiły do lamusa wielkie wykładziny i obszerne dywany, wyciągając podłogi na światło dzienne. Jednak dywany ciągle znajdują dla siebie miejsce, choć już nie w tak ogromnym rozmiarze.

Czytaj więcej

 
Połączenie różnych obróbek w pojedynczym urządzeniu – maszyny kombinowane zdjęcie

Połączenie różnych obróbek w pojedynczym urządzeniu – maszyny kombinowane

Obecne oczekiwania przedsiębiorców wobec efektywności produkcji wpływają na zmianę standardów rynkowych, w tym na rodzaj wykorzystywanych urządzeń i automatyzację. Mają być one nie tylko innowacyjne oraz wydajne, ale i nierzadko wielofunkcyjne. Prima Power, włoski producent systemów do obróbki blach, w tym roku świętuje 30 rocznicę wprowadzenia na rynek maszyn kombinowanych, wyposażonych w szereg zróżnicowanych opcji dla wielu różnych zastosowań.

Czytaj więcej

 
System do lutowania twardego w atmosferze ochronnej SECO/WARWICK najchętniej wybieraną technologią łączenia płyt chłodnic akumulatorów wykorzystywanych w pojazdach elektrycznych na rynku motoryzacyjnym zdjęcie

System do lutowania twardego w atmosferze ochronnej SECO/WARWICK najchętniej wybieraną technologią łączenia płyt chłodnic akumulatorów wykorzystywanych w pojazdach elektrycznych na rynku motoryzacyjnym

Liczne instalacje na całym świecie, doświadczenie techniczne i innowacyjne podejście sprawiają, że rozwiązanie CAB firmy SECO/WARWICK jest najchętniej wybieraną technologią łączenia płyt chłodnic akumulatorów w branży pojazdów hybrydowych (HEV) i elektrycznych (EV).

Czytaj więcej

 
Bezpieczne połączenie zdjęcie

Bezpieczne połączenie

Dzięki nowym produktom HEINRICH KIPP WERK oferuje optymalne rozwiązanie z zakresu podłączania i mocowania czujników oraz wyłączników krańcowych, a także kabli i węży do profili aluminiowych.

Czytaj więcej

 
Wycinarki EAGLE i automatyzacja Baumalog to połączenie wydajności i precyzji cięcia blachy zdjęcie

Wycinarki EAGLE i automatyzacja Baumalog to połączenie wydajności i precyzji cięcia blachy

Mocno konkurencyjny i wyspecjalizowany rynek wymusza na przedsiębiorstwach poszukiwanie nowych rozwiązań dla optymalizacji swojej produkcji. Firmy poszukują takich rozwiązań, aby stały się jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych klientów oraz tych już pozyskanych. Jednym z aktualnych kierunków rozwoju staje się automatyzacja procesów produkcyjnych. Jest to element coraz bardziej pożądany przez polskie firmy produkcyjne.

Czytaj więcej

 
Niewielki wkrętak, wielka użyteczność – Wiha prezentuje innowacyjny wkrętak Stubby electric zdjęcie

Niewielki wkrętak, wielka użyteczność – Wiha prezentuje innowacyjny wkrętak Stubby electric

Wąskie, trudnodostępne, ukryte dojścia śrubowe – ten problem to chleb powszedni wszystkich elektryków, elektrotechników czy mechaników. Dlatego też, do wykonywania czynności w obrębie połączeń śrubowych przy maszynach lub np. szafach sterowniczych w warunkach niezapewniających swobodnego dostępu, potrzebne są bardzo małe i krótkie narzędzia ręczne, które muszą być nie tylko precyzyjne, ale i bezpieczne. 

Czytaj więcej

 
Zawsze właściwe połączenie zdjęcie

Zawsze właściwe połączenie

Pepperl+Fuchs posiada ponad 15-letnie doświadczenie w produkcji złączy Już od ponad 15 lat firma Pepperl+Fuchs dostarcza szeroką gamę złączy do różnorodnych zastosowań.   

Czytaj więcej

 
Dialog i synergia drogą do sukcesu – ósma edycja targów Subcontracting 2019! zdjęcie

Dialog i synergia drogą do sukcesu – ósma edycja targów Subcontracting 2019!

W dniach od 4 do 7 czerwca 2019 roku w pawilonie 7 odbędzie się ósma edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING. Jest to wydarzenie dla podwykonawców przemysłowych z kraju i zagranicy. Ich rolą jest pokazanie potencjału firm działających w przemyśle oraz łączenie zleceniodawców i wykonawców z różnych sektorów gospodarczych. Najważniejsze obszary tematyczne to przetwórstwo: metali,   tworzyw sztucznych, gumy, kompozytów, drewna, jak również elektronika, elektrotechnika oraz usługi dla przemysłu.

Czytaj więcej

 
3-5 marca 2015 - cięcie, szlifowanie, technologie łączenia oraz technika laserowa w Sosnowcu zdjęcie

3-5 marca 2015 - cięcie, szlifowanie, technologie łączenia oraz technika laserowa w Sosnowcu

Firma Expo Silesia zaprasza do odwiedzenia premierowych Targów Technologii Cięcia ExpoCUTTING, Targów Technologii Szlifowania GRINDexpo, Targów Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO oraz kolejnej już edycji Targów Techniki Laserowej LASERexpo, które odbędą się w Expo Silesia w dniach od 3 do 5 marca br.

Czytaj więcej

 
Raport - ExpoCUTTING - GRINDexpo - FixingTECH EXPO - LASERexpo zdjęcie

Raport - ExpoCUTTING - GRINDexpo - FixingTECH EXPO - LASERexpo

Premierowe i dobrze ocenione przez wystawców Targi Technologii ExpoCUTTING Targi Technologii Szlifowania GRINDexpo Targi Technologii Łączenia i Elementów Złącznych FixingTECH EXPO oraz kolejna edycja 3. Targi Techniki Laserowej LASERexpo z udziałem liderów sekt...

Czytaj więcej

 
Przemysłowa wiosna w Expo Silesia - 3-5 marca 2015 zdjęcie

Przemysłowa wiosna w Expo Silesia - 3-5 marca 2015

Firma Expo Silesia zaprasza na premierowe wydarzenia skierowane dla branży przemysłowej dotyczące cięcia, szlifowania, technologii łączenia oraz techniki laserowej.

Czytaj więcej

 
FANUC scala polskie oddziały zdjęcie

FANUC scala polskie oddziały

Firma FANUC rozpoczyna działalność w nowej strukturze organizacyjnej. Wszystkie działania operacyjne polskich oddziałów FANUC (tj. FANUC Robotics Polska Sp. z o.o. - roboty przemysłowe oraz FANUC FA Polska Sp. z o.o.  - sterowania i napędy maszyn CNC) będą odtąd realizowane w ramach jednej, silnej firmy FANUC Polska Sp. z o.o. 

Czytaj więcej

 
Innowacyjne systemy połączeń zapewniające skuteczną ochronę przed demontażem i kradzieżą zdjęcie

Innowacyjne systemy połączeń zapewniające skuteczną ochronę przed demontażem i kradzieżą

Nowe systemy połączeń zapewniające maksymalne bezpieczeństwo – Brak możliwości demontażu przy użyciu konwencjonalnych środków – Zredukowane koszty dzięki ograniczeniu dodatkowych materiałów montażowych i zabezpieczających - Gwarantowana wymienność z istniejącymi systemami połączeń.

Czytaj więcej

 

Frezy kształtowe z HSS do miniwczepów

Rodzaj łączenia elementów z drewna na złącza klinowe to połączenia na miniwczepy, zwykle stosowane przy produkcji stolarki budowlanej, w budownictwie, meblarstwie oraz wielu innych branżach wykorzystujących surowiec w postaci drewna lub jego pochodnych materiałów. Do wykonywania tych połączeń służą nowe frezy kształtowe z lutowanymi płytkami HSS marki GLOBUS.

Czytaj więcej

 
Wschodnie Dni Kooperacji zdjęcie

Wschodnie Dni Kooperacji

W dniach 19-21 listopada 2019 r. w Targach Lublin odbędzie się czwarta edycja targów Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców przemysłowych i przedstawicieli zakładów produkcyjnych z kraju i zagranicy.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 54