Oferta pracy

REFERENT, INSPEKTOR DS.KONTROLI TERENOWYCH

Gdynia, pomorskie Dodano: 2020-01-23 2020-01-23 | ID oferty: 271135 Źródło: infopraca.pl

Numer oferty: StPr/20/0153


Obowiązki:

Powiadamianie beneficjenta o kontroli, przeprowadzanie kontroli w terenie, weryfikacja dokumentacji u beneficjenta, wypełnianie raportu z kontroli wraz z wymaganymi załącznikami, przekazanie dokumentacji do osób w Wydziale ds. Obsługi Przygotowania Dokumentacji.Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • - znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR, - znajomość Ustawy z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ( z późn. zm.) Wymagania pożądane: - komunikatywność, wysoka kultura osobista, - dokładność, odpowiedzialność, sumienność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole - odporność na stres - otwartość na uczenie się Wszystkie informacje na stronie https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/praca


Miejsce pracy: Hugo Kołłątaja 1, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1.Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy. (kwestionariusz osobowy do pobrania na dole ogłoszenia) 2.List motywacyjny. 3.Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (treść ogłoszenia jest do pobrania na dole ogłoszenia) 4.Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz prawo jazdy kat. B Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy


Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Skontaktuj się z firmą:

Centralna Baza Ofert Pracy

Gdynia pomorskie

Dane kontaktowe:

Kontaktując się z firmą powiedz, że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi narzedziownia.org!
Dziękujemy!