Oferta pracy

Analityk Kontraktów Prawniczych z j. niemieckim - studenci/absolwenci prawa

Wroclaw, dolnośląskie, Polska Dodano: 2022-11-23 | ID oferty: 1621629

Analityk Kontraktów Prawniczych z j. niemieckim - studenci/absolwenci prawa
Wroclaw
NR REF.: 1171518

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji zajmującej się consultingiem prawniczym i analizą danych poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Kontraktów Prawniczych z j. niemieckim.

Pracując w nowej roli będziesz częścią zespołu projektowego, realizującego zadania delegowane przez topowe, zagraniczne korporacje. W międzynarodowym środowisku rozwiniesz znajomość języka angielskiego, wykorzystując go w codziennej pracy. Do Twoich zadań będzie należała analiza kontraktów oraz umów pod nadzorem team leadera. Uprzednie doświadczenie w podobnej roli nie jest wymagane.

Szukamy studentów 4 i 5 roku Prawa oraz aplikantów, dostępnych do pracy w pełnym wymiarze godzin (praca 100% zdalna). Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2+ w mowie i w piśmie jest konieczna do wykonywania codziennych obowiązków – oraz j. niemieckiego na poziomie B1/B2. Idealny kandydat posiada zdolności analityczne, dobrze pracuje z tekstem, jest uważny i posiada dobre zdolności organizacyjne.

Oferujemy kontrakt na długość 3 miesięcy z możliwością współpracy długofalowej w oparciu o umowę o pracę. Kandydaci, którzy sprawdzą się w nowej roli mogą dostać propozycję dalszej współpracy lub udziału w innych projektach.

W powyżej roli wynagrodzenie wynosi 4750 PLN brutto miesięcznie, kandydaci dostają również pakiet benefitów (dofinansowanie do stanowiska pracy, mediów, prywatną opiekę medyczną, kartę Mulistport+, kartę lunchową), praca odbywa się w biurze zlokalizowanym w centrum miasta (Wrocław) lub w 100% zdalnie. Kandydaci mają możliwość poznania środowiska biznesowego od środka i szybkiego rozwoju pod okiem doświadczonych kolegów z zespołu. Oferujemy możliwość pracy w trybie home-office, a nasz klient zapewnia sprzęt niezbędny do pracy. Rekrutacja odbywa się zdalnie.

Rozpoczęcie pracy oraz onboarding wyznaczony jest na 12.12.2022 i odbywa się stacjonarnie we wrocławskim biurze klienta.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.
Kontakt w sprawie rekrutacji:

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) ofertą pracy skontaktuj się z nami na poniższe dane. Przesyłając do nas swoje CV prosimy zawrzeć klauzule o zgodzie na przetwarzanie danych w celu rekrutacji.

Hays Poland
Źródło oferty

Skontaktuj się z firmą:
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.