Artykuł Dodaj artykuł

Nowy wymiar montażu!

Odkryj nowy wymiar montażu dzięki osadzakowi SC-40 II

Nowy wymiar montażu!

Odkryj nowy wymiar montażu dzięki osadzakowi SC-40 II

Przedstawiamy Państwu najnowszy produkt marki Rawlplug - gazowy osadzak do betonu i stali II generacji SC-40 II. Co go wyróżnia? Jest to jeden z najlżejszych osadzaków dostępnych na rynku, a jego nowa konstrukcja mechanizmu regulacji głębokości zapewnia niezwykłą łatwość regulacji.

Całkowicie przeprojektowana obudowa przednia zapewnia o 40% lepszą ochronę przed zanieczyszczeniami, a zmieniona pozycja rękojeści zapewnia lepsze wyważenie i komfort pracy.

To jednak nie koniec korzyści – osadzak SC-40 II wyposażony jest w litowo-jonowy akumulator, który zapewnia dwukrotnie większą wydajność niż dotychczas. 

Produkt posiada zdejmowaną podpórkę, która dodatkowo wpływa na łatwość manewrowania, a jego uproszczony mechanizm demontażu magazynka ułatwia odblokowanie i serwis narzędzia.

Osadzak SC-40 II idealnie nadaje się do montażu w blokach betonowych, betonie spękanym, betonie

C20/25-C50/60 oraz profilach stalowych.

DODATKOWE KORZYŚCI:

  • Szybkie i wydajne narzędzie stworzone do wykonywania powtarzalnych, seryjnych mocowań. Jeden punkt mocowania to tylko 1 sekunda.
  • Całkowicie zmieniona konstrukcja osadzaka oraz jego niska waga zapewnia łatwość manewrowania w trudno dostępnych miejscach jak narożniki czy mocowania w pobliżu ścian.
  • Magnetyczna nasadka na lufę pozwala na zamocowanie uchwytu stalowego bez przytrzymywania. Niezwykle ważne przy montażu na stropach
  • Gumowy kołnierz zapobiega dostawaniu się pyłu i innych zanieczyszczeń do wnętrza osadzaka. Znaczne zwiększenie żywotności urządzenia zwłaszcza przy częstej pracy na stropach
  • Łatwy mechanizm pozwalający na usunięcie zablokowanych gwoździ. Pozwala również szybko przeprowadzić konserwację

Artykuł został dodany przez firmę

Koelner Polska Sp. z o.o.

Koelner Polska jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, elementów złącznych, narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły