Artykuł Dodaj artykuł

Specjalista do twardych podłoży. Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 Festool

Szlifierki RENOFIX z głowicami diamentowymi to optymalna propozycja dla profesjonalistów, stworzona do usuwania powłok praktycznie każdego rodzaju.

Festool logo

RENOFIX RG 130 E Festool - szlifierka z osprzętem diamentowym

Uciążliwa praca, pył i wysiłek - tak można opisać wszelkiego rodzaju prace remontowe i renowacyjne. Szlifierki RENOFIX z głowicami diamentowymi to optymalna propozycja dla profesjonalistów, stworzona do usuwania powłok praktycznie każdego rodzaju.

RENOFIX RG 130 E Festool - szlifierka z osprzętem diamentowym

Remonty i renowacje często wiążą się z dużym nakładem pracy. Usuwanie tynków, klejów, farb i innych powłok jest zazwyczaj uciążliwe i odbywa się z wykorzystaniem młotowiertarek lub szlifierek kątowych. Festool oferuje wygodniejsze rozwiązanie: szlifierkę z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130. W połączeniu z odpowiednim odkurzaczem mobilnym CTM 36 E AC HD jest ona idealnym narzędziem do usuwania betonu, jastrychów i powłok na twardych podłożach. Silnik o mocy 1 600 W i regulacja prędkości obrotowej umożliwiają szybkie ścieranie i sprawny postęp prac. Dzięki odchylanemu segmentowi możliwa jest praca blisko krawędzi oraz przy ścianie. Sprężysty wieniec szczotek oraz opatentowana spirala odsysająca gwarantują doskonałe wyniki prac. Dostarczany w zestawie stół prowadzący umożliwia płynną regulację głębokości szlifowania. Festool oferuje szeroki zakres wyposażenia systemowego do szlifierki RENOFIX, w tym tarcze diamentowe i różnorodne materiały szlifierskie.

Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 E-Plus z krążkiem diamentowym DIA UNI-D130 PREMIUM do usuwania farb i klejów z podłóg drewnianych Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 E-Plus z krążkiem diamentowym DIA UNI-D130 PREMIUM do usuwania farb i klejów z podłóg drewnianych  Fot. Festool GmbH
Szlifierka z osprzętem diamentowym RENOFIX RG 130 E-Plus z krążkiem diamentowym DIA UNI-D130 PREMIUM do usuwania farb i klejów z podłóg drewnianych 
Fot. 
Festool GmbH

Zasadnicze cechy techniczne RENOFIX RG 130 E Festool:

  • Szlifierka o idealnej prędkości obrotowej do narzędzi diamentowych 
  • Szybki postęp prac dzięki silnikowi o mocy 1600 W 
  • Praca blisko krawędzi ściany dzięki odchylanemu segmentowi 
  • Szybka i bezpieczna praca przy ścianie z wbudowanym ogranicznikiem przyściennym 
  • Skuteczne odsysanie pyłu i automatyczne uszczelnienie wieńcem szczotek 
  • Uchwyt dodatkowy VIBRASTOP, regulowany bez użycia narzędzi

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.festool.pl/renofix

Dane techniczne Szlifierka z osprzętem diamentowym
RENOFIX RG 130 E
Pobór mocy  1600 W
Obroty na biegu jałowym 3 000 – 7 700 min-1
Talerz szlifierski ø  130 mm
Gwint na wrzecionie  25 M14
Przyłącze do odsysania pyłu ø  36 mm
Ciężar 3,8 kg
Wkładka Wysoka wydajność ścierania
- zoptymalizowana pod kątem twardych materiałów

 

Artykuł został dodany przez firmę

Festool Polska sp. z o. o.

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.