Artykuł Dodaj artykuł

Frezy walcowo-czołowe z węglików spiekanych z przewężeniem średnicy poszerzają zakres zastosowań

Asortyment pełnowęglikowych frezów walcowo-czołowych Jabro®-Solid2 JS554 zyskuje na użyteczności i wszechstronności dzięki opcjom redukcji średnicy. 

Asortyment pełnowęglikowych frezów walcowo-czołowych Jabro®-Solid2 JS554 zyskuje na użyteczności i wszechstronności dzięki opcjom redukcji średnicy. Te najnowsze narzędzia zapewniają większy prześwit przy obróbce skomplikowanych komponentów stosowanych np. w lotnictwie i medycynie i przy obróbce ogólnej.

Frezy walcowo-czołowe z węglików spiekanych SECOMniejsze średnice ułatwiają dostęp do części zamocowanych w skomplikowanych układach, a także pozwalają użytkownikom na pełne wykorzystanie możliwości 4- i 5-osiowej obróbki skrawaniem. Średnice przewężenia są zoptymalizowane pod kątem utrzymania sztywności narzędzia przy zapewnieniu pełnej zgodności ze standardowymi systemami mocowania oprawek narzędziowych. Narzędzia zachowują zdolność do wydajnej obróbki materiałów z grup ISO P, M, S i innych.

Frezy walcowo-czołowe JS554 zapewniają wysoką stabilność i niskie odchylenie. Charakteryzują się również doskonałym stosunkiem ceny do wydajności w różnych zastosowaniach. Ostatnie udoskonalenia jeszcze bardziej rozszerzają zaawansowane możliwości linii.

Asortyment frezów walcowo-czołowych JS554 obejmuje narzędzia o średnicy od 3 mm do 20 mm oraz typowe długości skrawania 2xD + 2 mm. Długości wystawienia wynoszą 3xDc. Asortyment obejmuje również wersje z promieniami naroża i fazą 45˚ do chwytów cylindrycznych i Weldon.

Podobne artykuły