Artykuł Dodaj artykuł

Precyzyjna frezarka górnowrzecionowa Bosch

Frezarka górnowrzecionowa Bosch GOF 1 250 LCE Professional jest łatwa w prowadzeniu, a głębokość frezowania można w niej płynnie regulować, co ułatwia wbudowany w narzędzie cyfrowy wyświetlacz. 

GOF 1 250 LCE Professional z cyfrowym wyświetlaczem zapewnia użytkownikom komfort i wszechstronność

Frezarka górnowrzecionowa Bosch GOF 1 250 LCE Professional jest łatwa w prowadzeniu, a głębokość frezowania można w niej płynnie regulować, co ułatwia wbudowany w narzędzie cyfrowy wyświetlacz. Frezarkę wyposażono też w wydajny silnik o mocy 1250 W - to wszystko sprawia, że nowy model jest niezwykle wszechstronny w użyciu.

Frezarka górnowrzecionowa Bosch GOF 1 250 LCE Professional Frezarka górnowrzecionowa Bosch GOF 1 250 LCE Professional
fot. Bosch

Prace frezarskie wymagają dużej dokładności - nawet niewielkie odchylenie może spowodować, że efekt nie będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Aby ułatwić pracę użytkownikom profesjonalnym, Bosch wprowadza nowy model frezarki górnowrzecionowej GOF 1 250 LCE Professional.

Dokładna praca dzięki prostej regulacji i wygodnemu prowadzeniu narzędzia

Frezarka górnowrzecionowa Bosch GOF 1 250 LCE Professional
fot. Bosch

Precyzyjną regulację frezarki górnowrzecionowej Bosch umożliwia unikalna funkcja „After-Lock“. Z jej pomocą można ustawić wybraną głębokość frezowania z dokładnością do dziesiątych milimetra, także przy frezie zagłębionym w materiale. Płynna regulacja głębokości frezowania do 60 mm umożliwia m.in. frezowanie blisko powierzchni i kopiowanie. GOF 1 250 LCE Professional wyróżnia się również nową geometrią. Jego przeźroczysta podstawa posiada dwie równe, prostokątne krawędzie, które służą do prowadzenia frezarki wzdłuż prowadnicy zamontowanej na materiale. Krawędzie podstawy i kolumny frezarki są przy tym ustawione w taki sposób, że użytkownik zawsze doskonale widzi narzędzie i ma nad nim pełną kontrolę. Nowe, ergonomiczne wzornictwo uchwytów ‒ gałka po jednej stronie i rękojeść po drugiej ‒ umożliwia zajęcie wygodnej pozycji oraz ułatwia prowadzenie frezarki.

Łatwa wymiana osprzętu

Innowacyjna blokada ułatwia wymianę frezów -  wystarczy odwrócić frezarkę o 180 stopni, włączyć blokadę wrzeciona i ustawić pozycję parkowania. Dzięki temu użytkownik ma dwie wolne ręce i może komfortowo wymienić frez. System Constant Electronic (CE) zapewnia stałą moc niezależnie od obciążenia, a regulacja prędkości obrotowej umożliwia dopasowanie obrotów do właściwości obrabianego materiału i użytego frezu. W podstawie frezarki zamontowano króciec do odsysania pyłu – teraz możemy podłączyć frezarkę do dowolnego odkurzacza.

Model GOF 1 250 LCE Professional posiada cyfrowy wskaźnik regulacji głębokości - wybrane wartości można łatwo ustawić i odtworzyć. Frezarka jest także wyposażona w pierścień diodowy, który zapewnia dobre oświetlenie miejsca pracy i ułatwia precyzyjne frezowanie.

W wyposażeniu standardowym narzędzia znajdują się: zacisk 8 mm, klucz szczękowy nr 19, adapter do bolców kopiujących, bolec kopiujący 17 mm oraz stożek centrujący i prowadnica równoległa z precyzyjną regulacją. Frezy i prowadnice są dostępne w programie osprzętu Bosch.

Podobne artykuły