Artykuł Dodaj artykuł

Akumulatory 6,0 Ah Bosch do elektronarzędzi profesjonalnych 18 V

Bosch rozszerza ofertę akumulatorów do elektronarzędzi dla profesjonalistów i wprowadza nowy standard w urządzeniach litowo-jonowych. Akumulatory 6,0 Ah oferują najwyższą na rynku pojemność w klasie 18 V. Zapewniają też o 50% dłuższy czas pracy w porównaniu do powszechnie stosowanych akumulatorów 4,0 Ah.

Bosch rozszerza ofertę akumulatorów do elektronarzędzi dla profesjonalistów i wprowadza nowy standard w urządzeniach litowo-jonowych. Akumulatory 6,0 Ah oferują najwyższą na rynku pojemność w klasie 18 V. Zapewniają też o 50% dłuższy czas pracy w porównaniu do powszechnie stosowanych akumulatorów 4,0 Ah.

Akumulatory 6,0 Ah Bosch do elektronarzędzi  profesjonalnych 18 V

Aby umożliwić profesjonalnym użytkownikom elektronarzędzi efektywną pracę, Bosch wprowadził na rynek nowe akumulatory o pojemności 6,0 Ah. Gwarantują one najdłuższy czas pracy spośród wszystkich urządzeń w klasie 18 V dostępnych na rynku - o 20% dłuższy od akumulatorów 5,0 Ah i aż o 50% dłuższy od popularnych akumulatorów 4.0 Ah. Nowe urządzenia są lekkie i kompaktowe - przy wymiarach 11,5 x 7,5 x 5,5 cm mają taką samą wielkość i identyczny kształt jak akumulatory Bosch 18 V o pojemnościach: 3,0 Ah, 4,0 Ah lub 5,0 Ah. Mają także wagę podobną do akumulatorów o mniejszej pojemności (620 g). To wszystko czyni je najbardziej wydajnymi urządzeniami zasilającymi w klasie 18 V. Bosch będzie dalej inwestował w rozwój technologii akumulatorowej, chcąc zapewnić użytkownikom swoich elektronarzędzi jak największy komfort i elastyczność pracy.

System Flexible Power - pełna kompatybilność z programem narzędzi 18 V

Sprawdzony system Flexible Power gwarantuje kompatybilność akumulatorów 6,0 Ah ze wszystkimi narzędziami i ładowarkami firmy Bosch w obrębie klasy napięcia 18V. Tak kompleksowego rozwiązania nie oferuje żaden inny producent. Użytkownicy elektronarzędzi Bosch mogą korzystać z wielu narzędzi przy użyciu tego samego akumulatora.

Technologia CoolPack – wykorzystanie całej pojemności akumulatora i dłuższa żywotność

Akumulatory 6,0 Ah Bosch do elektronarzędzi  profesjonalnych 18 VDzięki sprawdzonej technologii CoolPack nowe akumulatory 6,0 Ah umożliwiają wykorzystanie całej ich pojemności także przy intensywnej pracy. CoolPack zapobiega przegrzewaniu się akumulatora w czasie użytkowania i gwarantuje jego pracę aż do całkowitego wyczerpania energii. Stałe odprowadzanie ciepła przez specjalną obudowę z żebrowaniem chłodzącym dwukrotnie zwiększa żywotność akumulatora w porównaniu do produktów bez CoolPack. Bosch oferuje tę technologię w akumulatorach 18 V o pojemności 2,0 Ah, 3,0 Ah, 4,0 Ah, 5,0 Ah i teraz także 6,0 Ah, pomagając użytkownikom oszczędzać czas, pieniądze i zwiększając wydajność pracy. Ponadto opracowany przez firmę Bosch system ECP (Electronic Cell Protection) skutecznie chroni urządzenia litowo-jonowe przed przegrzaniem, przeciążeniem i całkowitym rozładowaniem ogniw.

Nowość - kompaktowa ładowarka do akumulatorów o różnych klasach napięcia

Akumulatory 6,0 Ah Bosch do elektronarzędzi  profesjonalnych 18 VWraz z akumulatorem 6,0 Ah Bosch oferuje także nową ładowarkę GAL 3680 CV Professional. Użytkownicy, którzy korzystają na budowie z elektronarzędzi akumulatorowych o różnych klasach napięcia, mogą teraz zabrać ze sobą tylko jedną ładowarkę. Umożliwia ona ładowanie wszystkich akumulatorów litowo-jonowych Bosch o klasach napięcia od 14,4 V do 36 V. W porównaniu do ładowarki AL 3640 CV Professional do akumulatorów 36 V, nowe urządzenie umożliwia dwukrotnie szybsze ładowanie przy dwukrotnie mniejszym rozmiarze. Niezależnie od klasy napięcia, GAL 3680 CV Professional naładuje akumulator 4,0 Ah lub 6,0 Ah do pełna w ciągu odpowiednio 35 lub 50 minut. Ładowarkę wyróżnia także wytrzymała konstrukcja i komfortowy uchwyt na przewód.

Podobne artykuły