Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Skil Torro sposób na skuteczne wiercenie w każdym materiale

Multi-wiertarka Torro marki Skil z powodzeniem poradzi sobie z niemal każdym zadaniem w Twoim domu. Może pracować we wszystkich materiałach, drewnie, stali, murze, a nawet betonie.  

Multi-wiertarka Torro marki Skil z powodzeniem poradzi sobie z niemal każdym zadaniem w Twoim domu. Może pracować we wszystkich materiałach, drewnie, stali, murze, a nawet betonie.

Multi-wiertarka Torro marki Skil
fot. Skil

Do tej pory najlepszym narzędziem do wiercenia w betonie był drogi, ciężki młot udarowy. Teraz alternatywę dla niego stanowi multi-wiertarka Torro marki Skil, która umożliwia wykorzystywanie standardowych wierteł do różnych materiałów bez konieczności stosowania specjalnego adaptera. Z łatwością wywierci w betonie otwory o średnicy do 10mm, a jej dodatkową zaletą jest przystępna cena.

Kompaktowa konstrukcja i ergonomicznie wyprofilowany uchwyt wiertarki Torro sprawiają, że jej obsługa jest bardzo łatwa, a praca nią bezpieczna. Położenie rękojeści bocznej można bezstopniowo regulować zapewniając sobie najwygodniejszą pozycję do pracy, której komfort zwiększa zastosowany w narzędziu system redukcji drgań VRS (Vibration Reduction System) marki Skil.

Torro zastępuje szereg wiertarek wykorzystywanych do wiercenia w różnych materiałach. Duży czerwony przełącznik obrotowy, który umożliwia błyskawiczny wybór materiału pomiędzy drewnem, metalem, cegłą i betonem oraz dostosowanie ustawień parametrów pracy do każdego zadania, sprawia, że jedno narzędzie sprawdza się w wielu zastosowaniach. Drugi z umieszczonych na obudowie wiertarki przycisków pozwala regulować prędkość jej pracy i gwarantuje łagodny rozruch.

Użytkownicy narzędzia z pewnością docenią ogranicznik głębokości wiercenia, który umożliwia wiercenie otworów o zadanej głębokości, a także pozwalającą na szybką i łatwą wymianę osprzętu blokadę wrzeciona.

Wiertarka Torro jest lżejsza niż narzędzia akumulatorowe, a jej dziesięciometrowy przewód zasilając zapewnia maksimum swobody podczas pracy.

Sugerowana cena brutto (numer katalogowy: F0156950AD) wynosi 379 PLN.

Podobne artykuły