Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Nieskończona możliwość zastosowań sieciowego Multievo™

Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję elektronarzędzia Multievo™ z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo™ jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych.

Black & Decker wprowadził na rynek sieciową wersję elektronarzędzia Multievo™ z nowymi głowicami. Udoskonalone Multievo™ jest w stanie wykonać właściwie niezliczoną liczbę różnorodnych prac remontowo-montażowych.

 

Multievo™ model MT350K to sieciowa wersja dobrze znanego majsterkowiczom, innowacyjnego elektronarzędzia Black & Decker z opatentowanym systemem łatwej, szybkiej i beznarzędziowej wymiany głowic roboczych. Multievo™ przeznaczone jest do wykonywania kompletnych prac remontowych, takich jak np.: wiercenie, wiercenie z udarem, wkręcanie, piłowanie, wyrzynanie, cięcie, szlifowanie, skrobanie, pompowanie (np. opon), jak i obróbki drewna. MT350K zawdzięcza tak szerokie pole zastosowań jeszcze większej niż dotychczas liczbie wymiennych głowic roboczych.

Zestaw startowy Multievo™ MT350K zawiera głowicę wiertarsko-wkrętarską do wiercenia otworów w drewnie (do 25 mm), metalu (do 10 mm) oraz wkręcania w te materiały różnych rodzajów bitów. Zestaw podstawowy można uzupełnić jeszcze o osiem innych głowic umożliwiających wykonywanie pozostałych prac remontowo-montażowych.

Multievo™ model MT350K wyposażono w silnik o mocy 300W pozwalający na wykonywanie nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki niemu elektronarzędzie osiąga prędkość 700 obrotów na minutę, co w połączeniu z 10-stopniowym ustawianiem momentu obrotowego umożliwia płynną zmianę prędkości pracy, wszechstronność wykorzystywania oraz zachowanie pełnej kontroli nad elektronarzędziem.

Atutami Multievo™ są także: ogumowana rękojeść gwarantująca stabilność pracy, wbudowany w nią uchwyt na bit uzupełniony podwójną końcówką wkrętarską, 3 metrowy kabel zasilający pozwalający na swobodne poruszanie się po obszarze roboczym oraz kompaktowa konstrukcja i niski ciężar zwiększające wygodę obsługi MT350K.

Multievo™ MT350K
Moc pobierana 300 W
Napięcie zasilania 230 V
Prędkość 0-700 obr/min
Masa 1,5 kg bez walizki, 2,3 kg z walizką
Typ włącznika spustowy
Ogumowanie tak
Długość przewodu zasilającego 3 m
Cena detaliczna 329 zł

 

Podobne artykuły