Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Mały wielki pomocnik

Elektronarzędzia GRAPHITE to kompleksowa oferta elektronarzędzi, które skutecznie usprawnią pracę profesjonalistów i wymagających majsterkowiczów. Najnowszą propozycją marki jest wkrętak akumulatorowy GRAPHITE 58G150.

Elektronarzędzia GRAPHITE to kompleksowa oferta elektronarzędzi, które skutecznie usprawnią pracę profesjonalistów i wymagających majsterkowiczów. Najnowszą propozycją marki jest wkrętak akumulatorowy GRAPHITE 58G150.

Zasadniczymi zaletami nowego wkrętaka akumulatorowego są niewielkie gabaryty oraz imponujące parametry użytkowe. Przy masie nieznacznie przekraczającej 0,5 kg  narzędzie uzyskuje zaskakujący moment obrotowy na poziomie 6,3 Nm. Osiągając prędkość obrotową 230 obrotów na minutę, wkrętak nie tylko sprawnie upora się z wkręcaniem czy wykręcaniem wkrętów, ale również umożliwi wiercenie w materiałach takich jak drewno czy plastik. Dodatkowo, moment obrotowy można swobodnie regulować.

Narzędzie wyposażono w litowo-jonowy akumulator o pojemności 1500 mAh, który produkuje napięcie o wartości aż 7,2 V, co wyróżnia go spośród większości konkurencyjnych produktów. Czas ładowania akumulatora to 3-5 godzin. O poziomie naładowania baterii informują specjalne kontrolki umieszczone na rękojeści.

Wkrętak może przyjąć kształt „pistoletu”, co umożliwia zwiększenie docisku narzędzia lub funkcjonować jako prosty wkrętak, co pozwoli dotrzeć do miejsc ograniczających zakres ruchu dłoni. W przypadku ograniczonego dostępu światła, umieszczona na korpusie dioda podświetli obszar roboczy. Aby zapewnić stabilny chwyt, rękojeść nowego wkrętaka GRAPHITE pokryto specjalną, antypoślizgową warstwą gumy. Wkrętak zapakowany został w poręczną walizkę wraz z 18 bitami, typowym uchwytem 6,35 mm ¼” oraz adapter do końcówek.

Niewielkie gabaryty, wydajne zasilanie, przemyślane funkcjonalności oraz doskonałe parametry robocze nowego wkrętaka akumulatorowego GRAPHITE 58G150, sprawiają, że jest on narzędziem wszechstronnym. Z łatwością wspomoże wiele prac zarówno w domu jak i na placu budowy.

Więcej o wkrętaku oraz pozostałych narzędziach i akcesoriach GRAPHITE na graphite.pl.

Podobne artykuły