Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Nowy młot udarowo-obrotowy w ofercie marki Skil

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, poszerzył swoją ofertę młotów udarowo-obrotowych o nowy model Skil 1766 AK. To najmocniejszy model spośród młotów udarowo-obrotowych Skil przeznaczonych do prac w domu i jedyny w tej gamie z silnikiem ustawionym pionowo.

Nowy młot udarowo-obrotowy w ofercie marki Skil
fot. Bosch

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, poszerzył swoją ofertę młotów udarowo-obrotowych o nowy model Skil 1766 AK. To najmocniejszy model spośród młotów udarowo-obrotowych Skil przeznaczonych do prac w domu i jedyny w tej gamie z silnikiem ustawionym pionowo. Nowy młot Skil jest już dostępny w sprzedaży.

Niezwykłe połączenie mocy i ergonomii

Przeznaczony do najbardziej wymagających prac w domu młot udarowo-obrotowy Skil 1766 AK służy do trzech podstawowych zastosowań: wydajnego wiercenia (także z udarem), wkręcania i podkuwania przy wyłączonym ruchu obrotowym.

Młot udarowo-obrotowy Skil 1766 AK z systemem mocowania SDS-plus wyposażony jest w wydajny silnik o mocy 1500 W, który pozwala na efektywne wykonywanie otworów w betonie o średnicy do 35 mm, w drewnie do 40 mm oraz w stali do 13 mm. Mechanizm udaru pneumatycznego nowego młota zapewnia energię pojedynczego udaru na poziomie 2,8 J (wg standardów EPTA).

Dzięki pionowemu ustawieniu silnika cała konstrukcja jest lepiej wyważona i bardziej kompaktowa, co umożliwia wygodną pracę młotem bez zmęczenia. To pierwszy taki model w gamie młotów udarowo-obrotowych Skil przeznaczonych do prac w domu.

Nowy młot udarowo-obrotowy w ofercie marki Skil
fot. Bosch

Wysoki komfort pracy

Zastosowany w młocie system tłumienia drgań VRS i oddzielona od napędu tylna rękojeść pozwalają na wydłużenie czasu pracy narzędziem bez zmęczenia – nawet w przypadku bardziej wymagających zastosowań. Dodatkowo, miękka okładzina Softgrip na tylnej i na bocznej rękojeści zapewnia wysoki komfort pracy i pełną kontrolę nad narzędziem.

W tylnej rękojeści młota Skil 1766 AK znajduje się pokrętło regulacji prędkości obrotowej, pozwalające na dopasowanie parametrów pracy narzędzia do rodzaju materiału.

Młot udarowo-obrotowy Skil 1766 AK dostępny jest w praktycznej i trwałej walizce z tworzywa sztucznego, zaś w wyposażeniu standardowym znajdują się trzy wiertła SDS-plus o średnicach 8, 10 i 12 mm oraz dwa dłuta: płaskie i szpicak, a także rękojeść boczna z miękkim uchwytem i ogranicznik głębokości wiercenia.

Model Skil 1766 AK
Moc silnika 1500 W
Energia pojedynczego udaru (wg EPTA) 2,8 J
Maksymalna średnica wiercenia:
- w stali
- w betonie
- w drewnie
13 mm
36 mm
40 mm
Waga 5,3 kg
Sugerowana cena detaliczna brutto 719,00 zł

 

Podobne artykuły