Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Szlifierka wielofunkcyjna Skil Fox

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, wprowadza na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Skil Fox. To praktyczne narzędzie łączy w sobie szlifierkę typu delta, szlifierkę oscylacyjną oraz szlifierkę mimośrodową. Szlifierka wielofunkcyjna Skil Fox jest już dostępna w sprzedaży.

Skil Europe, producent elektronarzędzi do domu i ogrodu, wprowadza na rynek wielofunkcyjną szlifierkę Skil Fox. To praktyczne narzędzie łączy w sobie szlifierkę typu delta, szlifierkę oscylacyjną oraz szlifierkę mimośrodową. Szlifierka wielofunkcyjna Skil Fox jest już dostępna w sprzedaży.

Szlifierka wielofunkcyjna Skil FoxKtórej szlifierki użyć: oscylacyjnej, mimośrodowej.., a może delty? Takie pytanie stawia sobie przed rozpoczęciem pracy wielu użytkowników elektronarzędzi. Każda z nich ma inną charakterystykę pracy i przeznaczona jest do innych zastosowań. Do tej pory szlifowanie dużych powierzchni płaskich, wypukłych lub wklęsłych, usuwanie starych powłok malarskich lub szlifowanie narożników wymagało użycia innej szlifierki. 

Teraz nie ma potrzeby kupna i użytkowania trzech różnych elektronarzędzi. Nowa szlifierka Skil Fox łączy w sobie funkcje trzech rodzajów szlifierek. To doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących jednego, uniwersalnego narzędzia do wykonywania różnych prac wymagających szlifowania.

Praktyczna szlifierka 3 w 1

Nowa szlifierka wielofunkcyjna Fox 3 w 1 marki Skil to odpowiednia szlifierka do każdej pracy. W jednym poręcznym i lekkim narzędziu połączono szlifierkę typu delta, szlifierkę oscylacyjną oraz szlifierkę mimośrodową.

Wydajny mechanizm oscylacyjny oraz silnik o mocy 250 W gwarantują szybkie i równomierne usuwanie materiału. Zmiana trybu pracy ze szlifierki typu delta na szlifierkę oscylacyjną lub mimośrodową jest wyjątkowo prosta i polega na zmianie pozycji płyty lub wymianie jej na tarczę oraz zamocowaniu przy użyciu zaledwie jednej śruby. Dodatkowo, trójkątny element płyty typu delta jest obracany, co zapewnia mu 3-krotnie dłuższą żywotność. Szlifierka Skil Fox współpracuje z papierami ściernymi typu Velcro, co gwarantuje szybką wymianę papieru dzięki mocowaniu na rzep.

Praktyczna funkcja ustawienia prędkości pozwala wybrać tryb pracy dopasowany do potrzeb użytkownika: praca z większą prędkością umożliwia wydajne usuwanie materiału, zaś praca z mniejszą prędkością zapewnia pełną kontrolę nad narzędziem podczas szlifowania delikatnych elementów.

Dodatkową ochronę szlifowanej powierzchni podczas pracy w trybie szlifierki mimośrodowej zapewnia hamulec zapobiegający powstawaniu zarysowań podczas włączania lub wyłączania narzędzia.

Aby zachować czystość w miejscu pracy, szlifierka Skil Fox posiada praktyczny zbiornik na pył z filtrem. Alternatywnie, po zdjęciu zbiornika, do szlifierki można podłączyć odkurzacz umieszczając jego rurę w zintegrowanej przystawce do odsysania, co zapewnia wydajne odprowadzenie pyłu bezpośrednio do odkurzacza.

Skil Fox gotowy na wszystkie wyzwania

Bogate wyposażenie standardowe nowej szlifierki Skil Fox pozwala na podjęcie wszystkich wyzwań związanych ze szlifowaniem i obejmuje: talerz szlifierski do szlifowania powierzchni wklęsłych i wypukłych, płytę szlifierską do szlifowania dużych powierzchni płaskich, obracaną końcówkę delta do szlifowania narożników, pojemnik na pył z filtrem, 5 papierów do talerza szlifierskiego, 5 papierów do płyty szlifierskiej oraz praktyczną i wytrzymałą torbę narzędziową.

Podobne artykuły