Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Ponad 1000 klientów Epicor z systemem nowej generacji

Epicor Software Corporation, światowy lider na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego poinformował, że jego rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) nowej generacji jest używane przez ponad 1000 klientów z całego świata.

Na całym świecie wzrasta liczba wdrożeń systemu Epicor ERP. Ulepszony produkt, rozszerzony dział usług oraz udoskonalone praktyki branżowe przyspieszają implementacje

Epicor Software Corporation, światowy lider na rynku oprogramowania biznesowego dla przedsiębiorstw produkcyjnych, dystrybucyjnych, usługowych i handlu detalicznego poinformował, że jego rozwiązanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) nowej generacji jest używane przez ponad 1000 klientów z całego świata.

Rok temu, podczas dorocznej konferencji dla klientów, firma Epicor przedstawiła najnowszą wersję systemu Epicor ERP — lepszą, szybszą i oferującą więcej możliwości. Nowa wersja została wzbogacona o ponad 300 nowych funkcji i ulepszeń, które ułatwiają korzystanie z systemu, zwiększają jego ogólną wydajność i upraszczają proces wdrożenia. Jednocześnie firma rozszerzyła swój globalny zespół usług konsultingowych (obecnie współtworzy go ponad 800 doświadczonych ekspertów), założyła biuro zarządzania projektami (Project Management Office, PMO) i wprowadziła usługi konsultingu biznesowego, aby wesprzeć klientów w ulepszaniu procesów i zarządzaniu zmianami.

Nacisk na stały rozwój

Rozwiązanie Epicor ERP, oparte na elastycznej architekturze biznesowej Epicor ICE, posiada obecnie ponad 113350 użytkowników. Firmy, które niedawno wdrożyły system nowej generacji, takie jak NinePoint Medical, Inc., Kooima Company oraz RSA Engineered Products doceniają jego elastyczność, funkcjonalność i skalowalność.

Firma Kooima Company wytwarza części zamienne do żniwiarek i kombajnów, a także noże do mieszalników i przystawki do maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo dysponuje również działem obróbki mechanicznej i oferuje usługi cięcia laserowego, obróbki CNC, wytłaczania na prasie krawędziowej, zrobotyzowanego spawania oraz montażu. „Możliwość obsługi naszego działu części zamiennych i działu obróbki mechanicznej przez jedną platformę wyróżniała firmę Epicor spośród konkurentów” — powiedział Greg Bakker, deweloper aplikacji w Kooima Company. „Epicor ERP pozwala nam gromadzić najbardziej aktualne informacje o zapasach, zamówieniach i zleceniach oraz zapewnia inne narzędzia, dzięki którym możemy spełniać oczekiwania naszych klientów” – dodał.

RSA Engineered Products to z firma inżynieryjno-produkcyjna, która dostarcza produkty dla sektora lotniczo-kosmicznego i obronnego. Firma niedawno uruchomiła system Epicor ERP. „Potrzebowaliśmy w pełni zintegrowanego rozwiązania ERP, które wspomagałoby cały proces, od początkowej koncepcji i projektu do produkcji oraz dalszych etapów” — powiedział Michael LeClair, prezes RSA Engineered Products. „Scentralizowana platforma zapewnia bieżący wgląd w zamówienia i upraszcza aktualizowanie zadań w skali całego zespołu” – dodał.

Epicor ERP nadal w ofensywie

Od czasu wprowadzenia na rynek, rozwiązanie Epicor ERP zostało wybrane przez ponad 3700 klientów z ponad 70 krajów. Jest używane przez przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, dystrybucyjnej, finansowej, usługowej i handlowej na całym świecie.

„Współczesne firmy działają pod coraz większą presją. Rozwiązanie Epicor ERP nieustannie ewoluuje, dzięki czemu spełnia zmieniające się potrzeby klientów i ich branż” — powiedział Malcolm Fox, wiceprezes ds. marketingu produktów w firmie Epicor. „Uważamy, że stały nacisk na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań, wykorzystujących architekturę biznesową Epicor ICE, pomoże naszym klientom wspiąć się na wyższy poziom wydajności i mobilności. Epicor ERP oferuje klientom wybór i swobodę — wdrożony w chmurze, lokalnie, jako usługa zarządzana oraz na dowolnym urządzeniu — jest wszędzie tam, gdzie firma prowadzi działalność” – dodał.

Epicor Software Corporation jest globalnym liderem oferującym pełne inspiracji oprogramowanie biznesowe dla firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlu detalicznego oraz usług. Z prawie 40. letnim doświadczeniem w obsłudze mniejszych, średnich i bardzo dużych przedsiębiorstw, Epicor ma ponad 20 000 klientów w ponad 150 krajach. Systemy Epicor wspomagające zarządzanie (ERP), do zarządzania handlem detalicznym, łańcuchem dostaw (SCM), a także rozwiązania do zarządzania kapitałem ludzkim (HCM), pozwalają przedsiębiorstwom podnosić ich efektywność i rentowność. Z doświadczeniem w technologicznych innowacjach, wiedzą branżową oraz dążeniem do doskonałości, Epicor oferuje jeden punkt odpowiedzialności, którego oczekują przedsiębiorstwa prowadzące działalność na skalę lokalną, regionalną czy globalną. Główna siedziba firmy znajduje się w Dublinie i Kalifornii, zaś biura i podmioty powiązane ulokowane są na całym świecie.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Epicor

Informacje o firmie Epicor można też śledzić na Twitterze: @Epicor; @EpicorEMEA; @EpicorAU; @Epicor_Retail i na Facebooku.

Podobne artykuły