Artykuł Dodaj artykuł

Gwintowniki GS - YG-1

Firma YG - 1 prowadzi nieustannie procesy optymalizacji doboru gwintowników do konkretnych zastosowań. Przedstawiany asortyment cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Firma YG – 1 prowadzi nieustannie procesy optymalizacji doboru gwintowników do konkretnych zastosowań. Przedstawiany asortyment cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Przedstawiamy gwintowniki wykonane z gatunkowej stali kobaltowej HSS-E. Gwintowniki do otworów przelotowych wykonane są ze skośną powierzchnią natarcia. Dzięki takiej geometrii, ostrza pchają wióry przed gwintownikiem. Dodatkowo powiększona średnica rdzenia narzędzia zwiększa jego trwałość i wydajność. Gwintowniki do otworów nieprzelotowych posiadają lukę wiórową skrętną 40 stopni. Narzędzia dzięki takiej konstrukcji, bardzo dobrze odprowadzają tworzące się wióry poza przestrzeń obróbczą.

Więcej informacji >>>

Artykuł został dodany przez firmę

YG-1 POLAND SP. Z O.O.

Firma YG-1 Poland Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako spółka z kapitałem zagranicznym. YG-1 Poland należy do grupy YG-1 Co., LTD. założonej w 1981 roku w Korei Południowej, która przez ten krótki okres stała się jednym z największych producentów narzędzi

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.