Artykuł Dodaj artykuł

Gwintowniki GS TiN - YG-1

Firma YG – 1 prowadzi nieustannie procesy optymalizacji doboru wydajnych gwintowników ze specjalistyczną geometrią do konkretnych zastosowań.

Firma YG – 1 prowadzi nieustannie procesy optymalizacji doboru wydajnych gwintowników ze specjalistyczną geometrią do konkretnych zastosowań. Nasze asortymenty z powodzeniem skracają czas obróbki, przy znacznym zwiększaniu trwałości narzędzi.

Przedstawiamy gwintowniki wykonane z gatunkowej stali kobaltowej HSS-E. Narzędzia te mają powłokę TiN (azotek-tytanu). Powłoka ta cechuje się dużą odpornością na ścieranie, dobrze sprawdza się w podwyższonych temperaturach pracy oraz posiada dobry współczynnik tarcia.

Więcej informacji >>>

Artykuł został dodany przez firmę

YG-1 POLAND SP. Z O.O.

Firma YG-1 Poland Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako spółka z kapitałem zagranicznym. YG-1 Poland należy do grupy YG-1 Co., LTD. założonej w 1981 roku w Korei Południowej, która przez ten krótki okres stała się jednym z największych producentów narzędzi

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.