Artykuł Dodaj artykuł

Combo Tap - YG-1 POLAND

Decydujący wpływ na zwiększenie wydajności gwintowników i obniżenie kosztów wykonania operacji gwintowania ma prawidłowy dobór narzędzi.

Decydujący wpływ na zwiększenie wydajności gwintowników i obniżenie kosztów wykonania operacji gwintowania ma prawidłowy dobór narzędzi.

Opatentowany gwintownik „COMBO” wykonany z HSS-E, nadający się zarówno do otworów ślepych jak i przelotowych, służy do rozwiązania problemu za pomocą specjalnej geometrii gwintu. Ta specjalna geometria działa jak hamulec, zapobiegając zbyt dużemu posuwowi gwintownika, a w związku z tym powstawaniu zbyt dużego gwintu. Zapobiega ono też zbyt szerokiemu „struganiu” boków gwintu i zapewnia idealny kształt gwintu. Gwintownik ten pozwala na zmniejszenie momentu skręcającego, zmniejszenie zapotrzebowania mocy przy gwintowaniu oraz zmniejszenie tarcia. Nacinanie gwintu jest łatwiejsze i bardziej płynne, przy lepszej ewakuacji wiórów. Gwintownik dzięki swojej UNIWERSALNOŚCI zastosowań pozwala również na zmniejszenie zapasów narzędzi.

Artykuł został dodany przez firmę

YG-1 POLAND SP. Z O.O.

Firma YG-1 Poland Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako spółka z kapitałem zagranicznym. YG-1 Poland należy do grupy YG-1 Co., LTD. założonej w 1981 roku w Korei Południowej, która przez ten krótki okres stała się jednym z największych producentów narzędzi

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.