Artykuł Dodaj artykuł

Udar od CELMY do każdej śruby

Polski producent elektronarzędzi wprowadza do oferty akumulatorowy klucz udarowy.

Polski producent elektronarzędzi wprowadza do oferty akumulatorowy klucz udarowy. Nowe urządzenie CELMA automatycznie reguluje prędkość obrotową, a dzięki systemowi ochrony ogniw można je ładować w dowolnym momencie. WAK-Li 14DM jest dostępny w ofercie od stycznia br.

WAK-Li 14DM umożliwia pracę przy wykorzystaniu dwóch kierunków obrotów (lewo-prawo), dzięki temu sprawdzi się w różnych warunkach. Dużym atutem dla eksploatatora narzędzia jest jego serce czyli mocny, kompaktowy akumulator litowo-jonowy. Bateria jest bez efektu pamięci, co pozwala na doładowanie jej w dowolnym momencie, bez ryzyka uszkodzenia ogniw.

Użytkownicy na pewno docenią wbudowany system elektronicznej ochrony ogniw - "Electronic Cell Protection (ECP), który chroni baterię przed przegrzaniem, głębokim rozładowaniem oraz przeciążeniami. Eksploatator produktu WAK-Li 14DM usatysfakcjonowany będzie idealnie współdziałającym ze sobą silnikiem, nowoczesną elektroniką i przekładnią, gwarantującą najlepsze wykorzystanie energii jego ogniw. Osiągany moment obrotowy to aż 135 Nm. Dużym plusem jest również prędkość obrotowa narzędzia, regulowana bezstopniowo, w zależności od siły nacisku na klawisz łącznika.

Użytkownik również z pewnością doceni ergonomiczną budowę WAK-Li 14DM, która umożliwia lepszą kontrolę pracy, gwarantuje łatwość manewrowania narzędziem i niewymagające wysiłku dokręcanie i odkręcanie nakrętek śrub bez uszkodzeń ich łbów. Dodatkowo komfort pracy polepsza wbudowana lampka LED, podświetlającą obszar roboczy - element przydatny szczególnie dla „nocnych Marków”.

Nowy produkt CELMY to profesjonalny klucz udarowy jest znacznie bardziej ekonomiczny i trwalszy niż jego pneumatyczny odpowiednik. Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja, zapewnia małą awaryjność, wytrzymałość na przeciążenia oraz odporność na wilgotność. Reasumując klucz udarowy WAK-Li 14DM to wydajne urządzenie akumulatorowe, w nowoczesnej technologii Li-ion.

Sugerowana cena urządzenia wynosi 950 zł netto

Parametry techniczne urządzenia:

• Liczba udarów przy znamionowym obciążeniu: 3200 1/min
• Maksymalna średnica wkręcanych śrub: M12
• Znamionowa prędkość obrotowa [n0]: 0-2600 obr./min
• Kierunek obrotów wrzeciona: lewy-prawy
• Końcówka robocze: S19
• Napięcie znamionowe: 14,4 V DC
• Pojemność akumulatora: 2,8 Ah
• Maks. moment obrotowy: 135 Nm
• Hamulec elektroniczny
• Waga: 1,9 kg

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły