Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Zaplanuj swoją wizytę na Targach Symas®

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®.   

SYMAS logo

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®.

Targi na stałe wpisały się w kalendarz firm z branży wydobywczej, przedsiębiorstw zajmujących się przetwórstwem żywności, chemii oraz producentów materiałów budowalnych. Podczas wystawy prezentowane są najnowocześniejsze maszyny, urządzenia i technologie.

Targi SYMAS® po dekadzie działalności mają już ugruntowaną pozycję na rynku, organizatorzy jednak stale poszerzają ofertę i odpowiadają na zapotrzebowanie wystawców i zwiedzających. W tym roku w ramach Targów po raz pierwszy zorganizowana zostanie specjalna strefa tematyczna FILTRY poświęcona procesom filtracji i separacji. Specjaliści, którzy odwiedzą tę edycję, będą mogli zapoznać się z najbardziej efektywnymi i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie filtracji powietrza, oleju, wody i innych mediów przemysłowych.

Lokalizacja imprez w Krakowie, świetna organizacja i przede wszystkim obecność międzynarodowych wystawców prezentujących najciekawsze produkty i usługi sprawia, że zainteresowanie targami rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem są liczby. Na poprzedniej edycji Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS® swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 wystawców z całego świata, których odwiedziło 2600 profesjonalnych zwiedzających.

Organizatorem Targów SYMAS® jest firma Targi w Krakowie Sp. z. o.o.

Targi odbędą się w EXPO Kraków

Artykuł został dodany przez firmę

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły