Artykuł Dodaj artykuł

Druk 3D

Druk 3D powoli staje się coraz bardziej dostępny i popularny.

Druk 3D

Laboratorium Druku 3D Gliwice

Druk 3D powoli staje się coraz bardziej dostępny i popularny. Najtańsze drukarki można kupić za niewielkie pieniądze. Powoli pojawiają się w firmach jak również u pasjonatów w domach. Czasami jednak jakość i szybkość druku oraz zastosowane technologie nie są wystarczające. Co wtedy?

Druk 3D w profesjonalnej jakości

Firma TB Technology Spółka z o.o. z siedzibą w Gliwicach po przeanalizowaniu potrzeb na rynku druku 3D otworzyła w ubiegłym roku jedną z najnowocześniejszych drukarni 3D na Śląsku. W chwili obecnej Laboratorium Druku 3D oferuje wydruki w profesjonalnej i powtarzalnej jakości na ponad 20 urządzeniach różnej klasy, drukujących w najbardziej popularnych technologiach. Dzięki zatrudnieniu specjalistów z długoletnim doświadczeniem, pasjonatów druku 3D realizuje nawet najbardziej skomplikowane projekty zarówno w ilościach jednostkowych jak i seriach produkcyjnych. Cały proces od zamówienia do wydruku może zostać przeprowadzony online. Po wysłaniu zapytania wraz z projektem klient otrzymuje wycenę wraz z propozycją doboru technologii i materiałów użytych do druku. Po akceptacji zamówienia do 24 godzin do klienta zostaje wysłany gotowy produkt. Wycena i doradztwo nakierowane są na zadowolenie klienta. Oczywiście każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. O profesjonaliźmie i jakości świadczą bardzo dobre opinie, umieszczane w sieci przez zadowolonych klientów.

Szkolenia druk 3D

Szkolenia z obsługi drukarek 3D

Dodatkowo uruchomiony został specjalny program szkoleń z obsługi drukarek 3D, dedykowany zarówno dla początkujących jak również zaawansowanych hobbystów. Odbiorcami szkoleń są pasjonaci druku 3D, uczniowie, studenci, właściciele drukarek. Programy zapewniają naukę obsługi nawet 8 różnych drukarek i 3 programów do przygotowania projektów do druku. Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Gliwicach. Każdy uczestnik ma zagwarantowane indywidualne stanowisko pracy i opiekę trenera/instruktora. Szkolenia mają charakter warsztatowy.

Szczegółowe programy szkoleń można zobaczyć: https://laboratoriumdruku3d.pl/szkolenia/

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły