Artykuł Dodaj artykuł

Klingspor z nagrodą Top Builder 2020

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Firma Klingspor została jednym z laureatów w kategorii Produkt Roku.

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Firma Klingspor została jednym z laureatów w kategorii Produkt Roku. 

Klingspor z nagrodą Top Builder 2020

Nagroda miesięcznika Builder przyznawana jest za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. 

TopBuilder to także wyróżnienie dla sektora IT&BIM, ale również dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie. 

Klingspor z nagrodą dla DT600U

Firma Klingspor została nagrodzona statuetką w kategorii produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo za świetne wyniki diamentowej tarczy do cięcia Klingspor DT600U. To pierwsza taka statuetka dla firmy. 

Tarcza DT600U to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi diamentowych. Dzięki użyciu wysokiej jakości pyłu diamentowego, może być użytkowana do cięcia wszystkich materiałów. Tarcza ta wyróżnia się bardzo krótkimi segmentami co zapewnia wyjątkowo agresywne i szybkie cięcie a dzięki wąskim szczelinom międzysegmentowym krawędzie po cięciu pozostają wyjątkowo gładkie. Występuje w rozmiarach od 100 do 500mm i nadaje się do użytku w szlifierkach kątowych, a w średnicach ≥300 również na piły stołowych i ręcznych przecinarkach spalinowych.

60 nagrodzonych

W tym roku Kapituła wskazała 60 godnych rekomendacji podmiotów: inwestycji, usług i produktów. Nowości roku, innowacje oraz produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji – to trzy kategorie, w których tradycyjnie przyznano wyróżnienia producentom.

Jak co roku wyniki konkursu odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań.

Klingspor — techniki cięcia i szlifowania

Od ponad 125 lat Klingspor wyznacza światowe standardy w branży narzędzi ściernych. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa produkuje się ponad 50 tysięcy artykułów przeznaczonych do różnych zastosowań, między innymi wyroby ścierne na podłożu, tarcze do cięcia i do szlifowania, ściernice listkowe talerzowe, ściernice listkowe nasadzane oraz narzędzia diamentowe. 36 rozproszonych po całym świecie zakładów produkcyjnych i handlowych, zatrudniających łącznie ponad 3 tysiące pracowników umożliwia elastyczne dopasowanie produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Ponad 460 wysoko wykwalifikowanych doradców terenowych, techników i inżynierów pracuje na całym świecie w pionie doradztwa. W Polsce firma posiada dwa zakłady produkcyjne — Bielsku-Białej i w Kozach, w których łącznie pracuje prawie 900 osób.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.