Artykuł Dodaj artykuł

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentowało się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło w tym czasie około 50 tysięcy fachowców.

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentoało się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło w tym czasie około 50 tysięcy fachowców. 

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Jak co roku, na targach obecna była firma Klingspor —lider technik szlifowania i cięcia. Charakterystyczne żółto-czarne stoisko było ustawione w strefie „Narzędzia/sprzęt pomocniczy”, w pawilonie 8A, miejsce 42. Podczas tegorocznych targów prezentowane były flagowe i premierowe produkty z szerokiego portfolio firmy (ponad 50 tys. pozycji). Na stoisku przedstawiciele pionu handlowego oraz technicznego firmy udzielenia porad w zakresie prezentowanego sprzętu i techniki jego użycia.

Pokazaliśmy sprawdzone i nowe produkty do cięcia i szlifowania mineralnych materiałów budowlanych. W rolach głównych – nasze ostatnie nowości: tarcze na przecinarki spalinowe DT612UT i DT350AB, unikalna super cicha tarcza dla pił stołowych DT900US i DT600U – uniwersalna tarcza diamentowa. Ważnym elementem naszego stoiska była prezentacja narzędzi marki Kronenflex, która obchodzi w tym roku swoje 70-lecie. Pokazaliśmy nową linię tarcz do cięcia stali na przecinarki warsztatowe oraz nową linię cienkich tarcz do cięcia szlifierkami kątowymi.  I oczywiście całą gamę narzędzi nasypowych. - podsumowuje Marcin Grzesiak, Kierownik Rozwoju Sprzedaży i Doradztwa Technicznego Klingspor Polska.

Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA
Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA
Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

 

Obecność przedstawicieli całego sektora budowlanego podczas BUDMY była świetną okazją do rozmów o najnowszych trendach, wyzwaniach i kierunkach rozwoju poszczególnych branż. Strefę Klingspor odwiedziło przez cztery dni targów kilkuset profesjonalistów i amatorów zainteresowanych technikami szlifowania. Podczas imprezy odbyło się prawie sto tematycznych szkoleń, konferencji i prelekcji dedykowanych różnym grupom zawodowym.

Artykuł sponsorowany

Artykuł został dodany przez firmę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.