Rutech - frezowanie CNC aluminiumRutech - frezowanie CNC aluminium

Artykuł Dodaj artykuł

Te narzędzie warto mieć w domu – top 6

Każdy właściciel domu potwierdzi, że co by się nie działo – zawsze znajdzie się coś do roboty. Awarie, usterki, czy prace sezonowe wymagają wykonywania prac, z którymi należy się raz na jakiś czas zmierzyć.

Każdy właściciel domu potwierdzi, że co by się nie działo – zawsze znajdzie się coś do roboty. Awarie, usterki, czy prace sezonowe wymagają wykonywania prac, z którymi należy się raz na jakiś czas zmierzyć. Własna nieruchomość to niestety nie tylko przywileje, ale i szereg obowiązków. Poznaj zestawienie narzędzi, które – naszym zdaniem – dobrze mieć zawsze pod ręką. Zapraszamy!

Te narzędzie warto mieć w domu – top 6

Narzędzia pomiarowe

Artykuły takie jak metrówka, miarka, czy poziomica okazują się niezwykle przydatne podczas drobnych zadań, takich jak wieszanie zdjęć, ale są nieocenione także  w przypadku poważnych remontów, czy prac renowacyjnych. Montaż kuchennych szafek, czy klejenie płytek – wszystko, co ma być ulokowane równo – wymaga ich towarzystwa.

Śrubokręty

Proste urządzenia, a tak bardzo przydatne. Optymalnie, gdy mają różne kształty i rozmiary. Najbardziej pożądane są te zwane płaskimi, ale nie mniej zadań znajdzie się dla ich krzyżakowych braci. To one najczęściej pomagają dostać się do wnętrza urządzeń elektronicznych, ale okazują się także przydatne w procesie wymiany baterii w dziecięcych zabawkach.

Klucze

Francuskie klucze to narzędzia (https://www.bricomarche.pl/narzedzia-i-akcesoria) do zadań specjalnych – szczególnie tych związanych z hydrauliką. Właśnie dzięki nim możliwe jest przygotowanie grzejników do sezonu, czy dokręcenie przeciekających zaworów, które lata świetności mają już dawno za sobą.

Profesjonalne wiertarki lub wkrętarki

To narzędzia z rodziny tych ułatwiających życie. Przygotowanie otworów (wielkości wszelakiej) jest dzięki nim dziecinnie proste, jeśli tylko zaopatrzymy się w odpowiednie wiertła i końcówki. Mogą także służyć do mieszania (np. kleju), czy drążenia dziur (np. w blacie pod baterię). A to wszystko bez większego nakładu sił!

Lutownica

Wygrał życie ten, kto posiada lutownicę, a na dodatek potrafi się nią obsługiwać. To urządzenie, które nie raz pomoże wybawić z opresji – jeśli przerwiemy kabel od ładowarki, czy przypalimy jakiś przewód. To niezastąpione narzędzie, dzięki któremu uratujemy przepalony bezpiecznik w samochodzie, czy wymienimy wtyczkę oderwaną od ulubionych słuchawek. Chcesz zostać bohaterem w swoim domu? Zlutuj łańcuszek, który zerwał się nieopatrznie, a z pewnością zostanie to ocenione.

Narzędzia i akcesoria dla zaawansowanych

Choć to nieoczywiste, warto mieć w zasięgu ręki narzędzia i akcesoria takie jak latarka czołowa. Może nie pomaga bezpośrednio, ale dzięki niej możliwe jest swobodne manipulowanie dwoma rękami w trudnodostępnych miejscach i niezbyt sprzyjających warunkach. 

Jeśli zastanawiasz się jakie narzędzia i akcesoria wybrać do swojego domu – zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Te i inne przedmioty wysokiej jakości znajdziesz już teraz w Bricomarche – zapraszamy. 

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły