Artykuł Dodaj artykuł

Szlifierka mimośrodowa Bosch GET 55-125 z napędem bezpośrednim dla profesjonalistów

Optymalna ergonomia zapewnia maksymalną kontrolę

Optymalna ergonomia zapewnia maksymalną kontrolę

  • Szybka praca: funkcja napędu bezpośredniego umożliwia nawet trzykrotnie szybsze tempo szlifowania
  • Pełna kontrola: nowe wzornictwo z ergonomicznym punktem podparcia dłoni i wąskim obwodem rękojeści
  • Niemal bezpyłowa praca: wielootworowy talerz szlifierski i siatka szlifierska znacząco zwiększają odsysanie powstającego pyłu po podłączeniu bezpośrednio do odkurzacza.

Szlifierka mimośrodowa Bosch GET 55-125 z napędem bezpośrednim dla profesjonalistówfot. Bosch

Bosch rozszerzył ofertę o nową szlifierkę mimośrodową z napędem bezpośrednim: GET 55-125 Professional. Narzędzie wyposażone jest w mocny silnik o mocy 550 W, który zapewnia szybkie tempo usuwania materiału w połączeniu z wysoką jakością obróbki. Przejście ze szlifowania zgrubnego do bardziej precyzyjnego szlifowania wykończeniowego lub polerowania odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki funkcji napędu bezpośredniego szlifierka może osiągnąć nawet trzykrotnie większe tempo usuwania materiału. Kolejną zaletą jest łatwiejsza obsługa narzędzi dzięki zoptymalizowanemu wzornictwu: Model GET 55-125 Professional charakteryzuje się elastyczną i komfortową obsługą niezależnie od zastosowania i pozycji pracy, co zawdzięcza ergonomicznie ukształtowanemu miękkiemu punktowi oparcia dłoni oraz wąskiej rękojeści. Umożliwia to profesjonalistom z branż związanych z obróbką drewna, a także malarzom i lakiernikom (samochodowym) wygodne i efektywne szlifowanie lub polerowanie. GET 55-125 Professional o średnicy talerza 125 mm idealnie nadaje się do obróbki mniejszych, wypukłych lub wklęsłych powierzchni. Narzędzie posiada 6-stopniowy wstępny wybór prędkości obrotowej i jest przeznaczone do szlifowania różnego rodzaju powierzchni, takich jak: drewno lite, powierzchnie drewniane pokryte farbą, elementy metalowe malowane lub lakierowane, np. przy naprawach blacharskich.

Wydajna i niemal bezpyłowa praca dzięki wielootworowemu talerzowi szlifierskiemu i siatce szlifierskiej

Model GET 55-125 Professional umożliwia profesjonalistom bardzo wydajną pracę przy niskim poziomie emisji pyłu dzięki zastosowaniu wielootworowego talerza szlifierskiego i siatki szlifierskiej M480. Oba akcesoria znajdują się w standardowym wyposażeniu szlifierki. Dodatkowo rura wylotowa podłączona bezpośrednio do odkurzacza zapewnia dużą wygodę pracy. W porównaniu do standardowych talerzy z sześcioma lub ośmioma otworami, zastosowany w tym modelu talerz szlifierski wielootworowy minimalizuje zatykanie materiału ściernego oraz zapylenie obrabianego surowca oraz środowiska pracy, wydłuża żywotność materiału ściernego i zapewnia wyższą wydajność ścierną. Takie rozwiązanie chroni też zdrowie użytkownika, oszczędza czas potrzebny na sprzątanie po pracy i poprawia jakość obróbki powierzchni.

Szlifierka mimośrodowa GET 55-125 z napędem bezpośrednim jest także wyposażona w antystatyczny adapter do odsysania pyłu, który ułatwia prowadzenie podłączonego odkurzacza. Posiada także dodatkową rękojeść, którą można zamocować po obu stronach narzędzia, a także zdejmowaną osłonę chroniącą talerz szlifierski i materiał podczas pracy blisko krawędzi.

Szlifierki mimośrodowe z napędem bezpośrednim GET 55-125 są dostępne w sprzedaży u wybranych partnerów handlowych Bosch Professional.

Podobne artykuły