Artykuł Dodaj artykuł

10 000 osób nie może się mylić! 21 wystawa branż projektowych znów w sieci!

10 czerwca rozpocznie się XXI edycja PROCAD EXPO czyli ogólnopolska wystawa użytkowników systemów CAD. W zeszłym roku PROCAD zaryzykował i zorganizował wystawę całkowicie On-Line.

 

10 czerwca rozpocznie się XXI edycja PROCAD EXPO czyli ogólnopolska wystawa użytkowników systemów CAD. W zeszłym roku PROCAD zaryzykował i zorganizował wystawę całkowicie On-Line.

Opłaciło się! Formuła wirtualnych targów okazała się strzałem w dziesiątkę, a stronę wystawy odwiedziło blisko 10 000 osób! Trudno się dziwić, że tegoroczna edycja PROCAD EXPO 2013 również zawita do Internetu. Co nas zatem czeka w tym roku?

50 branżowych warsztatów: architektura, konstrukcje, przemysł, drogownictwo, media & entertainment

Rdzeniem PROCAD EXPO zawsze były praktyczne warsztaty projektowe. W tym roku organizatorzy przygotowali ich ponad 50. Na ekranie swojego komputera, w zaciszu domu lub pracowni będzie można aktywnie śledzić pokaz najnowszego oprogramowania Autodesk i obserwować jak specjaliści PROCAD wykorzystują w pracy projektowej manipulatory 3D, tablety Wacom czy aplikacje mobilne Autodesk. Interaktywna formuła webinariów pozwoli dodatkowo na zadawanie pytań w czasie rzeczywistym, jak i wskazywanie miejsca wymagających wyjaśnienia.

30 stoisk wystawowych

W tym roku wirtualną przestrzeń wystawową zapełni blisko 30 stoisk, na których znajdziemy szeroki wachlarz rozwiązań wspomagających pracę projektową: od stacji roboczych, ploterów, drukarek 3D przez najnowsze oprogramowanie CAD, CAM, GIS na aplikacjach mobilnych i rozwiązaniach chmurowych kończąc. Ogromna ilość materiałów informacyjnych, filmów, wersji demo oraz ofert specjalnych zaspokoi głód wiedzy każdego użytkownika. Tak komplementarną ilość informacji będzie można znaleźć prawdopodobnie tylko i wyłącznie na stronie EXPO.

5 dni bezpłatnego dostępu do suportu technicznego

Przez cały czas trwania wystawy wsparcie techniczne PROCAD będzie całkowicie bezpłatnie dostępne dla wszystkich. Każda osoba poszukująca rozwiązania dla swojego problemu będzie mogła porozmawiać (na czacie lub przez telefon) z autoryzowanymi specjalistami Autodesk.

Firma PROCAD zaplanowała jeszcze wiele niespodzianek, a jeśli chcesz być jednym z pierwszych, którzy się o nich dowiedzą przejdź na stronę: www.procad.pl/expo.

PROCAD EXPO 2013
10-14 czerwca

Podobne artykuły