Artykuły - Wiadomości


 
Jak prawidłowo oświetlić piwnicę? Lampa do piwnicy - zdjęcie

Jak prawidłowo oświetlić piwnicę? Lampa do piwnicy

03-02-2023

Piwnice to miejsca, które są na ogół słabo oświetlone, kojarzą się z wilgocią, ponurym klimatem i ciemnością. Jednak wcale nie musi tak być. Odpowiednie oświetlenie w tym pomieszczeniu sprawi, że będzie w nim jasno, wygodnie i funkcjonalnie. Taką atmosferę w piwnicy możemy zapewnić, instalując doświetlacz piwniczny, który zapewni dopływ światła słonecznego do okna ulokowanego poniżej poziomu gruntu.

Czytaj więcej

 
Jakie normy powinny spełniać rękawice robocze? - zdjęcie

Jakie normy powinny spełniać rękawice robocze?

02-02-2023

Rękawice robocze to produkt niezbędny do pracy w różnych zawodach. Rękawice mają za zadanie chronić dłonie w niesprzyjających albo wręcz ekstremalnych warunkach. Dlatego też powinny spełniać określone normy bezpieczeństwa. O jakich standardach mowa?

Czytaj więcej

 
Kto najczęściej korzysta z obróbki CNC? - zdjęcie

Kto najczęściej korzysta z obróbki CNC?

31-01-2023

Przygotowanie elementów wykonanych z metalu może się odbywać przy zastosowaniu różnych technologii oraz wielu maszyn i urządzeń w zależności od tego, jaki rezultat ma zostać osiągnięty.

Czytaj więcej

 
Przemysłowa Wiosna 2023 zapowiada się niezwykle spektakularnie! - zdjęcie

Przemysłowa Wiosna 2023 zapowiada się niezwykle spektakularnie!

30-01-2023

Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku. Tym razem jednak wystawcy i ich goście mogą liczyć nie na trzy, ale na cztery targowe dni.

Czytaj więcej

 
Obróbka skrawaniem - toczenie i frezowanie CNC - zdjęcie

Obróbka skrawaniem - toczenie i frezowanie CNC

25-01-2023

Frezowanie CNC i toczenie CNC to dwie popularne technologie obróbki skrawaniem, które pozwalają na precyzyjne i automatyczne wykonywanie różnego rodzaju elementów.

Czytaj więcej

 
Plug & Shine  - zdjęcie

Plug & Shine

20-01-2023

Plug & Shine to praktyczny, elastyczny wtykowy system oświetlenia zewnętrznego znanej i cenionej przez architektów marki Paulmann. Wyróżnia się on łatwym montażem wtykowym – każdy z nas może go zainstalować samodzielnie. To świetne rozwiązanie do indywidualnej aranżacji oświetlenia ulubionych zakątków i roślin wokół domu, w ogrodzie i na tarasie. Dzięki różnorodnym akcesoriom, które można dołożyć w każdym momencie, w okresie zimowo-świątecznym daje bardzo wiele możliwości stworzenia fantastycznych scen świetlnych.

Czytaj więcej

 
Układanie paneli podłogowych - zdjęcie

Układanie paneli podłogowych

19-01-2023

Montaż paneli podłogowych to element wykończenia, który zazwyczaj bierzemy w swoje ręce. Jak zrobić to fachowo? Przed przystąpieniem do pracy warto pamiętać o kilku poradach.

Czytaj więcej

 
Pracujesz na budowie, w ogrodzie lub z chemikaliami? Zadbaj o dłonie z odpowiednimi rękawicami ochronnymi - zdjęcie

Pracujesz na budowie, w ogrodzie lub z chemikaliami? Zadbaj o dłonie z odpowiednimi rękawicami ochronnymi

17-01-2023

Wiele osób lekceważy drobne skaleczenia, a nawet głębokie rany na dłoniach.

Czytaj więcej

 
Jak wybrać dobre koła przemysłowe? - zdjęcie

Jak wybrać dobre koła przemysłowe?

13-01-2023

Aby wybrać dobre koła przemysłowe, należy przede wszystkim określić cel ich użytkowania. Koła przemysłowe różnią się między sobą pod względem wytrzymałości, trwałości i odporności na różne warunki.

Czytaj więcej

 
Usługi wtryskowe Compositive. Zamawiaj detale najwyżej jakości - zdjęcie

Usługi wtryskowe Compositive. Zamawiaj detale najwyżej jakości

12-01-2023

Od początku stycznia tego roku klienci Compositive mogą skorzystać z usługi wykonania elementów na wtryskarce tworzyw sztucznych – wystarczy, że dostarczą własną formę. Co przemawia za skorzystaniem z oferty małopolskiej firmy?

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3725

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.